Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznétek?

Hogy jellemeznétek?

Figyelt kérdés
Állandóan hazudozik, szerintem már az sem igaz amit kérdez, nem meri felvállalni magát, becsap,pontosabban megpróbál, egyszer szépeket mond,de nem tesz semmit, másik órában mondjuk engem ócsárol, (neten,írásban) ; kutat utánam, leskelődik,sokszor másnak adja ki magát ha levelezésről van szó (más profillal), amikor kapcsolatba léptem vele írásban (előtte így szerelmes,meg úgy jahhhj:) ),utána cseten írja,hogy neki nem elég 1 csaj egész életében,vagy a hátralévőben,mindegy, (ez az udvarlás,itt még nem is találkoztunk, semmi, ...) és utána nyomja tovább az el.bszott megjátszós szövegét, a hősszerelmest...am. jól le tudja írni,kár,hogy nem tudja mit jelent.Nem mondanám teljesen hülyének,mert diplomát szerzett,gépészmérnök, szóval ő olyan,hogyha leteszel elé egy tankönyvet, azt megtanulja, de ennyi.Lehet nem is érti, csak megtanulta,szerintem ez az igazság.Ez megnyilvánul az életben,ahol nem tud kontaktot teremteni velem pl, nőkkel, nem tudja,hogy mit tegyen, persze neten adja a hősszerelmes(és am. nem rossz szöveget) de a való életben hozzád se szól,ha igen,az is leoltás akar lenni a semmire, illetve cseten elő merte adni a neki nem elég 1 nő-t. Nyáladzik utánam,de még ha nincs is még pasim, nem jövünk össze, mert retardált. És itt nem az őszinteséggel van a baj, hanem a hazugsággal,képmutatással. Ugyanis amikor kérdeztem tőle,h neki milyen csajok jönnek be, a hűséges is szerepelt a listán!:)Tényleg nem is tudom eldönteni,hogy ez most egyáltalán kicsit is vicces vagy szánalmas,de az utóbbi.Először nem tudtam eldönteni,-nem csak erről a momentumról-, hogy ez most ennyire hülyének néz másokat, vagy tényleg ilyen hülye...De sajnos rájöttem,hogy ő tényleg ennyire buta. Nem tud semmit csak amit megtanult, persze ezeket a dolgokat nem tanítják könyvből...pl,hogy nem "illik" poénkodni betegségről, stb, az őszinteségről,a saját magát felvállalásról, az egyenességről, igazmondásról de ez nem fog változni,mert képtelen rá, nem is akar ,persze ha én is 700 ezret keresnék havonta, napi 2 órában, akkor se lennék ilyen gyökér.Nem is unnám magam ennyire.

2015. júl. 14. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Én egy buta senkinek tartom,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2015. júl. 14. 18:45
 2/3 anonim válasza:
Ez a Cleverbot?
2015. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jobban jár,ha visszamegy a buta barátnőjéhez,annál legalább "okosnak" érezheti magát. :)
2015. júl. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!