Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire hisztek vagy...

Paxel kérdése:

Ti mennyire hisztek vagy bíztok az álmaitokban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én sok mindent várok az élettől és fejben elterveztem hogy mit hogy fogok csinálni, próbálom minél jobban realizálni azt amit elterveztem, hogy hogy akarom valóra váltani az álmomat. De viszont félek hogy nem fog összejönni még akkor is ha van kiindulópont. (mert van) A családomban is többek között a tesómnak eléggé kemény megterhelő munkája van sokszor nem alszik az éjszaka emiatt sokszor már hozzá se lehet szólni és én nem akarok itt kikötni amint mondtam komoly céljaim vannak amit fokozatosan akarok elérni.

-kitartó vállalkozó szellemű srác vagyok

ti hogy vagytok ezzel vagy belenyugodtok a sorsotokba lesz ahogy lesz?


2015. júl. 14. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen bizok benne,mivel a remény hal meg utoljára.

Nehezen,hogy mi lfog megvalosulni azt majd a jövö eldönti,én csak annyit tudok tenni,hogy cselekedek és többé-kevésbé optimistán várom a holnapot,bármennyire is sikerül az elözö!

2015. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, remélem érthetö.
2015. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak terveim, nem tudom, hogy álmoknak nevezném-e őket. Az álom nálam már egész nagy volumenű, nem mindennapi dolog. Az én vágyaim inkább hétköznapiak, és természetesen azon vagyok, hogy elérjem őket, mert mit ér az ember célok nélkül?
2015. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincsenek még konkrét terveim, álmaim sem. de nem törődök bele abba, ami van. nem az a fajta nő vagyok, aki csak várja a hős lovagot. nem tudom mit hoz a jövő, végül is lesz ami lesz, de az biztos hogy egyre jobb lesz. mert lejjebb nem adom.nem az álmaimban hiszek, hanem magamban.
2015. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze köszi
2015. júl. 14. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
van amibe beletörődöm, mert nem csak én vagyok érte a felelős, nem egyedül rajtam múlik (pár találás), míg másban nem adom fel, mert tudom, hogy csak rajtam múlik (munka)
2015. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!