Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most megbolondultam, vagy...

Most megbolondultam, vagy csak máshogy dolgozom fel a dolgokat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy állandóan röhögök, bármi történik. Rossz jegyet kaptam, röhögtem, visszautasított egy srác, csak röhögtem rajta, öcsém beverte a fejét, fáj neki, de én ugyanúgy kiröhögtem. Szóval nincsen bennem semmi együttérzés, vagy egyebek. A haláleseteken is mosolygok, ha a TV-ben vannak, pl. a híradóban stb., ami szerintem elég gáz. Néha nem bírom ki..

Most akkor mi van?


2015. júl. 14. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ez depresszió, átmeneti önvédelmi mechanizmus, de skizofrénia is. Mennyire gyakori?
2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj skizofrén csak nem vagyok 14 évesen, ugye? Meg depressziós sem.. Szóval nem érzem magam tudatzavarosnak meg ilyennek.

Amugy gyakoriságát tekintve általában mindig. Bár igazából hangulatfüggő. Ha előtte jó kedvem van, nyilván mindenen nevetek, de ha valami el is ronthatná a kedvem, azon is csak röhögök.

Valahogy inkább kicsit megvilágosítottnak érzem magam, mert rájöttem, hogy ha valami történik, azon nem érdemes sírni, mert már megtörtént, és nem lehet rajta változtatni. Talán ezért nevetek, de ez nem biztos.

De nem lehet semmi komoly, ugye? Sokkolt ez igy este:D

2015. júl. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!