Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha valakinek a félénk,...

Az gáz, ha valakinek a félénk, visszahúzódó, csöndes, titokzatos lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
A nők annyit beszélnek, hogy az NEM IGAZ. Miért beszélnek annyit? Nekem már a tököm kivan ezzel.

2015. júl. 15. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2015. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel, csak visszahúzódó, titokzatos lányt nem könnyű manapság találni, megközelíteni őket pedig még nehezebb.
2015. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez mondjuk logikus. Pedig a legtöbbször még fiújuk sincs, mégis elég nehéz szerezni, bár nem így értettem a kérdést, hanem úgy, hogy személyileg ők jönnek be, szerintem sokkal "harmonikusabbak", és kevesebbet zavarják az embert.
2015. júl. 15. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én ismerek 3 ilyet is! Egy 13 éves, egy 14- meg egy 17 éves. :-)
2015. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17 :D Mennyi db ja?
2015. júl. 15. 22:56
 7/13 anonim válasza:
Engem mindig cikiznek barátnőim, amiért nincs állandóan szómenésem... Tényleg, sokszor olyan dolgokat rágnak át százszor, amire nem érdemes szót pazarolni sem. Viszont sok pasinak is az volt a baja eddig velem, hogy nem beszélek eleget.:)
2015. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert ma ez az ideál. Ezért van sok szófsó csaj. :) Ezért nehéz találni ellenkező stílusút. Ha, meg alapból valaki ilyen, akkor nagy esély van rá, hogy aztán csupán megfelelési kényszerből megváltozik, és ő is beáll a szófsó csoportba.
2015. júl. 15. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát már a tököd kivan a nők beszédével és olyan kellene,aki kevesebbet zavar... tegyünk különbséget a titokzatos és az üresfejű lányok között,mert nem biztos,megfelelő paraméterekkel keresel. Nem lehet,hogy a te személyiségedben van valami,ami az általad kedvelt csoportot nem kifejezetten vonzza? Attól,hogy valaki tartózkodó,távolságtartó,titokzatos,attól nem biztos,hogy nem szokott beszélgetni még kettesben sem.
2015. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Én például pont olyan vagyok, mint ahogy leírtad a titokzatosság kivételével, viszont ez csak a félénkségem miatt van. Miután már jobban meg ismertem valakit, nagy általánosságban sokkal többet szoktam beszélni. Szóval semmi sem garantálja azt, hogy csak mert valaki eleinte csöndes, később is az lesz.
2015. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!