Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a megoldás ha a súlyom...

Mi a megoldás ha a súlyom miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

Pedig én jól érzem magam.Szerintem max 5 kilót kéne fogynom.

Általában nők piszkálnak.De volt aki azt mondta,azért, mert irigyek, hogy nagy a melle.

18/L



2015. júl. 16. 01:42
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
37%
Le kell sza.ni őket. 22 f
2015. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
lekell fogyni
2015. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2-es! Más kedve miatt nem fogok lefogyni.
2015. júl. 16. 02:07
 4/25 A kérdező kommentje:

Más kedve miatt nem fogok lefogyni!

Ha másnak nem tetszik a szemem színe cseréljem ki? Ilyen alapon...

2015. júl. 16. 02:08
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha nagy a melled, nyugodtan válaszold azt nekik, hogy sóhajtasz egy nagyot, és azt mondod: "Hát igen, sajnos van rajtam egy kis felesleg, de szerencsére a cickóim hatalmasak, meg is vannak őrülve érte a férfiak. Múltkor is beszéltem a Ferivel, azt mondta, kismellű nőre csak ráfanyalodnak a férfiak, ha nem kaphatnak ilyet, mint az enyém. Egy másik fickó meg százezer forintot ajánlott, ha csak megmutatom neki. Hát most mondd meg, drágám, hülye lennék én két ilyen rohadt jó cicit kockára tenni azzal a hülye diétával?"


És mindeközben ezt előadod, told bele minél agresszívebben a cickóidat a kismellű libák képébe. Garantálom, hogy egyetlen ilyen beszélgetés örökre elveszi a kedvüket a piszkálódástól.

2015. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :))
2015. júl. 16. 02:32
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Igen az én férjem azt mondta dagadék vagyok..

a lànyom meg megmondta olyan az alakom mint az uj nőjének csak annak nincs cicije..

na ezt jo volt hallani..nem tudom a làbxom mennyire elfogult de a rokonok megkérdezték és anya csinosabb vagy apàd uj nője engem mondott :) nekem mindenesetre jolesett a vàlasz.. de nem versengek amugy se a libussal talàn időbe megröpteti a férjem ha ràjön mégegy gyereket vett csak a nyakàba akit ki kell szolgàlnia

2015. júl. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Valasz: ha jogos a piszkalas, akkor fogyni kell. Ha jogtalan, akkor orulni. Illetve azert jo tudni, hogy a nagyobb mellek husis non pont annyit ernek mint szalkas has egy vekony sracon... (Akkor is, ha te magad nem vagy husi,tenyleg csak melles)
2015. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8-as!


Más kedve miatt nem fogok fogyni!! Mit lehet ezen nem érteni??

2015. júl. 16. 07:17
 10/25 A kérdező kommentje:

" nagyobb mellek husis non pont annyit ernek mint szalkas has egy vekony sracon... (Akkor is, ha te magad nem vagy husi,tenyleg csak melles) "


Még te is próbálsz belém rúgni?

2015. júl. 16. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!