Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még normális lányok...

Léteznek még normális lányok és fiúk? 18/L

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom hogy azzal lesznek nagy menő csajok hogy isznak meg hogy hú de nagy alkeszek meg gyerünk ismételjük meg megint a bulitkat. Meg huu de finom a pálinka kedvencem...de ha annyira szeretnék a pálinkát nem egyből lehúznák , hanem megszagulnák megízlelgetnék és csak utána innák meg de egyik se bírja csak fel akarnak vágni vele.

A másik ami nagyon idegesítő hogy nem tudnak normális nőként viselkedni. Náluk az a menő hogy hü lyét csinálnak magukból égetik magukat az utcán és az ilyenek a nagy "vagányok". 18éves vagyok de a mai lányoktól sírva mászok fel a falra hogy mindegyik egy nagy kur va.

Ja és a fiúknál is így van. Igen fiúk mert arra nem méltók hogy férfinak lehessen őket hívni. Egyre több a bu zi de még nem is az a kis magába tartó hanem aki rendes kis kö csög. Ott van az a GagaStar nézzétek meg facebookon Milan takacs úgy van fent és egy szőke kur va a borítóképe meg vannak fent videói nézzétek meg és ti is sírva nyomjátok ki a kis bu zit. Na szóval ilyenek vannak a mai világban nagy kemény rappernek hiszi magát mind meg csinálják a zenéket de a hangtudásuk nulla meg a szöveg is nulla. Na mindegy remélem még vannak normális értelmes lányok akik nem azzal nagy menők hogy mennyit isznak meg buliznak meg ba sznak meg remélem pasik is vannak akik nem egoista kis kiöltözött csírák meg melegek meg nagy kemény rapperek. :)

u.i: direkt irtam a csúnya szavakat külön mert akkor nen engedné hogy kiírjam a kérdésem



2015. júl. 16. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
vannak, én elég sokat ismerek ilyet...nem a hülyékre kell fókuszálni :)
2015. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hat ez van. Attol meg neked nem kell beallnod a sorba.

Amugy nezopont kerdese minden. Ez elegge elhamarkodott vadaskodas. :)

2015. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Harmadiknak írnám: ha nincs rájuk más szó most mit mondjak? Biztos magadra ismertél azért nem tetszik ;) Tisztességtudó rendszerető vagyok nem rajoskodok hogy mennyit iszom meg nem kurvulok úgyhogy bújj el te is menj basszál be kis rapper
2015. júl. 16. 11:31
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Erről a stílusról, és az írásodból egy tipikus hülye pcsa vagy, és feltehetőleg cigány is.

mellesleg nem hallgatok rap-et, és díszb*zi sem vagyok, te viszont egy hulladék lehetsz nagy valószínűséggel. low IQ-val.

2015. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
"rajoskodok" "basszál be" "kurvulok" "csírák" ... tuti cigány vagy.
2015. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére léteznek még normális emberek, akik úgy lógnak ki a sorból, hogy nem állnak be! És nagyon jól teszik.. Mert semmi értelme olyannak lenni, mint a mai fiatalok többsége, akik menők akarnak lenni, és nem csak azokról beszélek, akiket te említettél kedves kérdező. Sokan vannak, akik csak a tömeget követik, hogy jussanak valahova, de csak egy helyben toporognak a többivel. Szerintem sokkal értékesebb ember az, aki képes nemet mondani erre a mostanában divatos életformára. Én úgy gondolom, jobb különlegesnek, egyedinek lenni, és nem pedig tömeggyártmánynak. :) Ezzel nem akarok senkit sem megbántani, csupán leírtam a véleményem, és akinek nem inge, természetesen ne vegye magára. További szép napot mindenkinek! :) (egy 17 éves lány)
2015. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak, csak kevesen és egyre kevesebben. Most ez a trend.

Amikor én voltam fiatal (jó, 22 évesen most sem vagyok öreg :D), akkor még nem volt ilyen erősen jelen ez a dolog. Nem számítottak ennyire a külsőségek, nem volt ennyi "egyen ember".

Nem szívesen lennék most általános-középiskolás, de azért vannak normális emberkék is. :)

2015. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
léteznek
2015. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Elég proli a stílusod.

Én is szeretek inni, és bulizni, és szexelni, és értelmesnek tartom magamat. Most ettől miért ne lennék normális? A pálinkát meg ízlelgesse a halál. Ezek mellett egyetemre járok, dolgozom, és élem az életem.

Számomra az olyan emberek nem szimpatikusak, akik acsarkodnak mindenkire aki nem szimpatikus nekik, mert máshogy él vagy gondolkodik. Neked ennyire nincs jobb dolgod, hogy egy általad megvetett ember facebookját és videóit nézegeted? Tudlak sajnálni. Elég szar életed lehet. Aki elégedett magával, az nem akar mindig belekötni a többibe. A melegekkel meg pláne nem értem mi bajod. És az sem igaz, hogy egyre több van belőlük. Ez már az ókori görögöknél is elég elfogadott volt. Leszbosz pl. mond neked valamit?

2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss kedves kérdező, de szerintem egyáltalán nincs igazad, és a probléma inkább veled van.

Én egy 19 éves lány vagyok, szeretek bulizni, rockzene kedvelő lévén nem járok diszkóba, de imádom a rockkoncerteket, a házibulikat, és a kocsmázgatást.

Lehet, hogy te nem fogyasztasz alkoholt, és ettől érzed magad többnek s jobbnak a korosztályodnál, viszont ez a fogalmazási stílus, amiben értekezel, botrányos.

Lehet, hogy azért ilyen kusza, összeszedetlen betűkavalkád amit idehánytál nekünk ebbe a kérdésbe, mert idegből írtad, de szerintem sokkal nagyobb szégyen, hogy valaki fiatal felnőttként nemtud egy értelmes, összeszedett, kultúrált véleményt leírni, mint az, hogy eljár bulizgatni, néha iszik.

Inkább a saját házad táján kéne sepregess, nem pedig pont neked "értelmes" emberek után kutatni :D Nagyon visszatetsző ez az egész.

2015. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!