Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömegközlekedési-eszközön...

Tömegközlekedési-eszközön utazol, és egy idős néni/bácsi illetve egy elég nagy pocakú kismama is áll nem messze tőled. Kinek adnád át a helyedet? Miért neki? Egyáltalán átadnád a helyedet?

Figyelt kérdés

Csak eszembe jutott a kérdés, nem provokációnak szántam, egyszerű közvéleménykutatás.

Korotokat is írjátok oda!



2015. júl. 17. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Ledobnék egy kést és mondom, hogy az utolsó, aki talpon marad leülhet:D
2015. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Az idősnek, amúgy meg feltételezem van rajtam kívül még 1 normálsi ülő ember a buszon, aki a másiknak átadná a helyét, kivéve persze, ha egy fiktív, kizárólag üléss buszról beszélünk.
2015. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik közelebb van. A másiknak meg mondom, hogy jöjjön hátrébb hátha lesz még hely. Csak annyira hangosan, hogy más is hallja meg, így hátha feláll valaki. Még nem volt ilyen,csak én, még ha el is lennénk bambulva, biztos felállnék, ha ezt hallanám.

Korom? 28 év

2015. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Azt hiszem inkább a kismamának adnám át.

De amúgy szólnék a haveromnak aki mellettem ül, ő meg az idős embernek adná át a helyet. Probléma megoldva. :)

2015. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13:10 vagyok. Elfejeltettem: 32F
2015. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Első jót szakadtam xD Már csak a vesszőkkel kéne helyesen gazdálkodni, és nem csak úgy spontán lerakni valahova! Üdv:)
2015. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Felállok szótlanul aztán majd ők eldöntik.
2015. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
Utolsót továbbgondolva: mondanám, hogy "tessék leülni", de úgy, hogy nem nézek rá egyikükre sem konkrétan. Akkor majd kiderül, hogy közülük ki az udvariasabb vagy kinek van tényleg nagyobb szüksége az ülésre.
2015. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg jöhetnek még.
2015. júl. 17. 14:17
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Alvást színlelnék, mert nem tudnék mit kezdeni ezzel a helyzettel... :/ De általában amúgy is el szoktam bóbiskolni a buszon, úgyhogy észre sem venném.
2015. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!