Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek,...

TheLacika kérdése:

Miért nem szeretik az emberek, ha kamerázzák őket?

Figyelt kérdés

(Youtubeozok és azon belül is vlogolok) Nos tehát

ezzel arra gondolok, hogy egyszerűen vonakodnak tőle, azonnal elfordulnak, mondják, hogy " jajj ne engem vegyél " stb, miközben ha belegondolunk egy embert naponta több ezren is látnak az utcán ( már aki nagyvárosban él ) és ez oda-vissza igaz..., akkor miért olyan nagy dolog az ha kamerán keresztül látja őket ennél sokkal kevesebb ember?! Nem értem a különbséget, egyszerűen csak nem kell máshogy viselkedni mint amúgy és kész, persze gondolom a legtöbb embernek az a fura, hogy nem látja magát kívülről , illetve jobb esetben is csak a tükörben :D



2015. júl. 18. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokan látnak az utcán, de azok el is felejtenek. Kamerával pedig megörökíted a dolgot, erre pedig nem mindenki vevő. Én is megszoktam mondani, egyenesen kamerába bele hogy nem járulok hozzá a videóanyag felhasználásához. Problem solved.
2015. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
igen, így van, ott meg van örökítve, visszatekerhető, visszanézhető, kommentelhető (a valós életben nem annyira pofátlanok az emberek), és amúgy sem biztos, hogy az utcai emberekkel mindent megosztanál (otthoni ruhád, otthoni frizurád stb.)
2015. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Én szeretem! :D

Jó látni magam videókon :D

2015. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es miért mennék ki otthoni ruhában az utcára?

visszanézhető igen, és??? mindig nem vágom mi a gond..:D

(mellesleg ugye pont ez a lényege)

Amikor megmondja valaki, hogy az arcát takarják ki..azt se értem, hogy miért...na mind 1 ez az egész örök rejtély marad :D

2015. júl. 18. 07:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én például nem vagyok megelégedve a külsőmmel, ezért nem engedem, hogy videózzanak vagy fényképezzenek, hogy aztán bármikor visszanézzék és kidumálják, hogy nézek ki... Nyilván azt sem szeretem, hogy az emberek az utcán látnak nap mint nap, de azt nem tudom kivédeni, papírzacskót mégsem húzhatok a fejemre! Ha a videózást legalább ki tudom védeni, akkor azt meg is teszem!

Ráadásul, ha fel van töltve a netre a dolog az még rosszabb, ahogy előttem is mondták, lehet kommentelni, és a neten mindenki tök bunkó. Akármiről is szólna a videó, tuti odaírnák alá, hogy 'há némmá' ez meg hogy néz ki!' Az utcán is lehet, hogy ezt gondolják magukban az emberek, amikor elmennek mellettem az utcán és látnak, de ott legalább van bennük annyi tapintatosság, hogy nem mondják az arcomba, csak megtartják maguknak a véleményüket, így aztán nem zavar. Az viszont nagyon rossz érzés lenne, ha ilyen kommenteket olvasnék vissza magamról a neten. Ezért nincs fent képem még a Facebookon sem.

2015. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Youtube-on le lehet tiltani a komment lehetőséget ( nálam le is van ) te meg túl sokat törődsz mások véleményével kedves válaszoló :) :/ Aki meg nem tud téged elfogadni olyannak amilyen vagy..az.....hát az gond.
2015. júl. 18. 10:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Onnan tudom, hogy egy kérdező teljesen más világban él, hogy a kérdése láttán az egekig szalad a szemöldököm. Ez is ilyen kérdés.


Mi a tökömért akarnám, hogy egy Lacika engem nézegessen felvételről? Keressen normális hobbit.

2015. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
huhaaa te meg mond meg még jó sok embernek, hogy mit csináljon :D
2015. júl. 18. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy ki mit csinál, amíg engem nem vesz bele. De ha már a Lacikák élete ilyen unalmas, meg kell őket győzni, hogy vannak értelmesebb hobbik, mint én.


Ezt képes vagy felfogni? Hogy én nem akarok egy Lacika életének része lenni, és több jogom van ahhoz, hogy eldöntsem, hogy milyen felvételen szerepelek, mint neked ahhoz, hogy eldöntsd, milyen felvételen szerepelek.

2015. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Youtubeozok és azon belül is vlogolok" TE, nem én akit felvenni akarsz te vlogolsz nem én, miért is akarnál te engem felvenni? A te vlogod, te beszélsz benne, te mutogatod az arcodat. Miért kéne nekem is benne lennem?
2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!