Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az emberekkel, hogy...

Mi van az emberekkel, hogy (szinte) mindenki csak beszólogat a másiknak és marakodnak a fórumokon? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Legszívesebben elköltöznék egy másik bolygóra, ha tehetném. Mert amit itt az emberek művelnek, az több, mint rossz. Ha valaki, aki messziről jött, megkérne, hogy meséljek az emberekről, alig tudnék jót mondani neki. Nem, nem vagyok pesszimista, szeretném csak a jót látni, de a "mélyen tisztelt" társadalom erre mindig rácáfol.

2015. júl. 20. 00:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez engem is nagyon frusztral... a billentyuzet mogul konnyu beszelni, itelkezni, biralni. Az elnyomo tobbseg erre vagyik, hogy kritizalhassa a masikat. Ilyen beallitottsagu a tarsadalom nagyresze sajnos :(
2015. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért ne az itteni fórumokból induljunk ki amikor megítéljük az embereket.

Az itteni kérdések színvonala is sok mindent elárul.

A többségét 2 perc alatt ki lehetne googlizni, a másik felét 1 bites IQ harcosok írják ki, vagy trollok akiket a többi etet. Elég kevés az értelmes kérdés.

A kell-e vízum ha Bécsbe utazok, felvihetek-e fogkefét a repülőre, vagy hogy miért 6km a Föld sugara azért megérnek egy oltást. :)

2015. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaja egyetertek... Vigyel engem is :D
2015. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, mert kép és név nélkül könnyű megmondani a magadét. Személyesen ez már másképp lenne a legtöbb esetben. :)

Az ilyeneken nem érdemes felhúzni magadat, nem tudhatod ki mondja..

Sok a hülye kérdés is, ez igaz. Ilyenekre már nem is válaszolok, annyi fáradtságot sem ér. Az eddigi kérdéseimre mindig normális választ kaptam. Előtte mindig rákeresek, kérdezte-e már valaki vagy utánanézek máshol. Attól is függ, mennyire aktuális a kérdés, mert lehet, hogy egy pár éves válasz már nem lenne jó.


Szóval azért ne költözz el egy másik bolygóra. Mi lenne velünk nélküled? :)

2015. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mars expedícióról már sajnos lecsúsztunk :(
2015. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magyar mentalitás.
2015. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok! Ez az egyik kérdés-fórum, ahol nem olvastam beszólást, oltást, de még nem ment le a nap. ;-)


"Az elnyomo tobbseg erre vagyik, hogy kritizalhassa a masikat."

De miért? Az utóbbi hetekben megnéztem pár II. világháborús témájú filmet, ott is szinte élvezetből öltek, kínoztak, aláztak meg embereket. Azt örököltük volna, ami "leredukálódott" netes beszólásokra?


"Azért ne az itteni fórumokból induljunk ki amikor megítéljük az embereket."

A youtube-on még nagyobb gáz van a fórumválaszoknál. Persze, értem, hogy az itteni kérdések színvonala is sok mindent elárul, de én, ha válaszolok is ilyen "érdekes" kérdésekre, akkor azt humorba ágyazom, vagy egyáltalán nem is foglalkozom velük.


"Az ilyeneken nem érdemes felhúzni magadat, nem tudhatod ki mondja.."

Nem húzom fel magam, csak aggaszt, hogy ilyen társadalomban élek. Az eddigi kérdéseimre általában én is mindig normális választ kapok, de akad mindig egy-két kötekedő, aki miatt szinte nekem kellene szégyellnem magam, hogy milyen kérdést írtam ki. Szerintem ezek a válaszolók gyávák, frusztráltak és a tetejébe jön egy jó adag gonoszság.


"Szóval azért ne költözz el egy másik bolygóra. Mi lenne velünk nélküled? :)"

:-D Alapítok egy kolóniát egy másik Bolygón és… Áh, nem jó! Oda is emberek kerülnének és akkor el lenne cseszve az egész. :)))))


Amúgy, én filmmel foglalkozom, és már többször felvetődött bennem, hogy írjak erről egy forgatókönyvet. A történet röviden: van két ember, akik megtalálják egymást a neten, valami nézeteltérés miatt jól beszólogatnak egymásnak fórumon. Majd ezt Isten kezdi nem jó szemmel nézni (Isten helyett lehet másvki is:) és összehozza őket a való életben, úgy, hogy nem tudják egymásról, hogy ők azok. Majd jól leleplezi őket… Aztán a nézők jól magukra ismernek, elgondolhatnak a film mondanivalóján. :)

2015. júl. 20. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Áh, nem kell foglalkozni ezekkel a hozzászólókkal. Éljék ki magukat így, ha akarják, hátha attól megkönnyebbül a lelkük.


Ilyen történet már nekem is eszembe jutott. :D Az én fejemben a sors keresztezi az útjukat a való életben. Vagy van is már valami hasonló? Nem tudom, ismerős a sztori. Lehet, sokszor eszembe jutott már, mi lenne, ha…

Hú, nagyon romantikus szaga van. :D

2015. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze, ezek a hozzászólók nem taszítanak depresszióba. :)


Igen, az is jó ötlet, hogy "a sors keresztezi az útjukat a való életben". Igen, tényleg!! Van is már egy hasonló film A szerelem hálójában /You've Got Mail/. Én nem romantikus filmet írnék belőle.

2015. júl. 20. 21:46
 10/14 anonim válasza:

"Az elnyomo tobbseg erre vagyik, hogy kritizalhassa a masikat."

De miért? Az utóbbi hetekben megnéztem pár II. világháborús témájú filmet, ott is szinte élvezetből öltek, kínoztak, aláztak meg embereket. Azt örököltük volna, ami "leredukálódott" netes beszólásokra?


RE: Termeszetesen, amiota vilag a vilag bennunk van a birtokvagy, a versenges, a hatalomvagy stb.

Az interneten pofatlanul magakarjuk mutatni a masiknak, hogy mi mennyivel jobbak, okosabbak, szebbek vagyunk (plane ha valaki kisse abszurd kerdest tesz fel). Hangsulyozom: SAJNOS. :(

2015. júl. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!