Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elengedni ezt?

Miért nem tudom elengedni ezt?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm hugával volt egy olyan időszak amikor úgymond kavartunk..Ennek fél éve,azóta nem beszélünk de engem bánt az egész dolog..Mármint h megbántottam és egyszerűen még magamnak sem tudok megbocsátani..Próbálkoztam már sok fajta módon de nem tudom hogy tőle hogyan kérjek bocsánatot hogy el tudjam ezt engedni..
2015. júl. 20. 09:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Aki tud kérem segítsen!
2015. júl. 20. 09:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a barátnőd huga emiatt neheztel rád. Legalább is ilyen rövid leírás alapján nekem nem úgy jön le. Így igazándiból neked sincs okod rosszul érezni magad. Azt hiszem a föntebbi kérdést is te írtad ki, szóval már akkor nem is tartjátok a kapcsolatot, tehát csak felejtsd el az egészet, szerezz egy új barátnőt, és érezd jól magad! :)
2015. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!