Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyire határozott döntésh...

Ki mennyire határozott döntéshelyzetekben?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok határozottak, ha valamiben döntenetek kell? Hamar meghozzátok, vagy sokat agyaltok rajta? Vagy esetleg nem is tudtok dönteni?

Mindenki válaszát szívesen várom és köszönöm szépen!

Kort én nemet is írjatok!


2015. júl. 20. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire fontos a döntés...


HA csak a saját sorsomról döntök akkor van, hogy egy pénzérme feldobással döntök (viccen kívül!), van amikor nem elköltött bevásárlókocsiról kivett pénzről úgy döntöm el, hogy odaadom másnak, hogy fej vagy írást játszok vele...persze ebbe a szituációba én "hajszolom" magam, mert simán el is rakhatnám a pénzt...

Általában végig gondolom a lehetőségeket és a következményeket...és aszerint döntök melyik a legkedvezőbb számomra/összességében.


Nagyobb döntések előtt többször végig gondolom a dolgot és van, hogy kikérem más véleményét is...


22F

2015. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen rengeteget agyaltam egy döntésen, de most már az érzéseim alapján döntök. Sokkal gyorsabb, és a hezitálással is ugyanarra a végeredményre jutsz, csak közben elvesztegetsz egy csomó időt. Az időt inkább a tervezésre és a megvalósításra fordítom, mert azért ész nélkül mégse lehet tenni semmit. 32F
2015. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ miről van szó.


Pl mit vegyek fel reggel, azt 1 mp töredéke alatt eldöntöm.


Az, hogy a vállalkozásomban mit módosítsak, hogy több pénzem legyen vagy, hogy hogyan reklámozzak... na ezen sokat agyalok és sokszor végeláthatatlan rajzokat készítek az esetleges lehetőségeket felvázolva.


Eddig mind a 2 módszer bejött. Meglepetés eddig ritkán ért, az is pozitív volt.

2015. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen mindenki akkor tűnik el, amikor valami helyzet van. Így ha beleavatkozok, döntök mások helyett, akkor én vagyok a rossz - ami részben jogos, mert több dolog nem az én kompetenciám, viszont sokszor nincs idő előhalászni az érdekeltet az adott szitu közepén...

A kérdésre válaszolva:

Kicsit hezitálok, de utána gyorsan döntök.

2015. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!