Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy öcsém, és nagyon...

Van egy öcsém, és nagyon idegesítő. Állandóan ordibál, üt, csipked, karmol, ugrál a lábamon, lelök az ágyról. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Viseld el.
2015. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fizikai retorzió esetén meg fogja tanulni, hogy ha beléd áll, akkor fájdalmat fogsz okozni neki és abba fogja hagyni. Ellenkező esetben megjegyzi, hogy ez működik és az isten nem szoktatja le.
2015. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megvertem, ha már anyám nem tudta megnevelni, csak elkényeztetni, nyalni neki. Azóta tudja hol a helye.
2015. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kötözd meg :-D

amugy egy pár csípõs vesszõ vagy csonár :-D sokat nyugtatna a hangulatán. Tapasztalat! Nekem is dettó ilyen volt öcsém

2015. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bob the builder ***** válasza:
csapd meg
2015. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérd meg a szülőket, akár töbször is, hogy küldjék el sporolni + sport táborokba. Ne izgulj, ott lefárasszák. Az a baj, hogy sok szülő ennek nem ismeri fel a szellemformáló fontos szerepét és igénytelenek sokan ezzel kapcsolatosan.

90%-ban az öcséd abba fogja hagyni a kötözködést. Az edzők rendesen helyre fogják pakolni. Ajánlott az átlétika, a foci, s főleg a küzdő sportok majd később.

2015. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

verd meg...


én is ezt tettem az öcsémmel, mert ugyanolyan volt, mint a tiéd...abbahagyta...csak egy nagy pofon kellett hozzá...hisztizett, de aztán anyám öntötte nyakon hideg vízzel...abbahagyta...megtanulta egy életre.

2015. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha én verem meg akkor ő meghúzza hajam vagy valami ilyesmi.Vagy szól a szüleimnek és majd ők fognak megverni.
2015. júl. 26. 09:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Az 1.-es válaszírótól kicsit többet vártam
2015. júl. 26. 09:21
 10/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2015. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!