Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy ettől rosszul...

Normális hogy ettől rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig azt látom hogy a barátaim ismerőseim, volt osztálytársaim milyen sikeresek mi mindent elértek valaki már lediplomázott másiknak kínai nyelvből van nyelvvizsgája és még sorolhatnám és ettől olyan rosszul érzem magam ez normális? Két éve érettségiztem le már 21 vagyok és még semmit sem értem el elcsesztem 2 évet az életemből

2015. júl. 21. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem. Attól még, hogy más lediplomázott vagy nyelvvizsgája van attól még nem ér senki sem többet nálad, mert mindenki ugyanannyira értékes.
2015. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. 21 évesen még van időd! Inkább örülj neki, hogy időben felismerted, hogy mennyire "elcseszted" két évedet. Valamibe vágj bele, amit szeretettel csinálsz (bármi legyen is az... pl. valami nyelv, sport, vagy művészet, bármilyen hobbi). Mindegy mit csinálsz, a lényeg, hogy jól csináld és folyamatosan fejleszd magad. És ne keseredj el és ne add fel, ha az elején nem megy... mindenhez idő kell. És Neked még van. Bármibe is kezdesz most, 31 évesen már "10 éve" fogod csinálni :-)
2015. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem köszönöm de akkor is rossz érzés hogy én nem tudok semmit felmutatni jártam egy évet( ezt a tanévet) egyetemre de elcsesztem és nem tudom mit csináljak
2015. júl. 21. 22:16
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pl. az egyik általános iskolai osztálytársam, aki másodikos korunkban udvarolgatott, és a suliudvar sarkában megmutatta nekem a kukiját, mára világhírű gitárművész :-) Szóval egész vicces is lehet, ha a mára híres emberkéket régről ismerted :-DD
2015. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen egyetemre jártál? Saját választás volt? Vagy környezeti ráhatás? Mit szeretsz csinálni? Hidd el, nem olyan fontos az egyetem, az a fontos, hogy olyat csinálj, amit szeretsz!
2015. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Még nem késtél el semmivel !:) Előtted az élet használd ki . Normális ez az érzés , nekem is vannak ilyen érzéseim bőven ,de ezek inkább erőt adnak , hogy jobban küzdjek a céljaimért. :)
2015. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
egyetemre földrajz szakra járok és csak azért mentem rá mert anyukám azt mondta jelentkezzek valahová és a pontjaim meg a tantárgyaim miatt csak erre vettek (volna)fel és ezért
2015. júl. 21. 22:24
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon rendesek vagytok csak nem tudom így 21 évesen úgy érzem hogy már az életem java része letelt és ez kicsit kiborít
2015. júl. 21. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:

Hm... akkor ne bánd, hogy nem sikerült. Nem ott a helyed. Én is olyan szakot választottam, amikor csak azért felvételiztem, hogy diplomám legyen. Kínszenvedés volt az egész marhára utáltam, és kétszer is halasztanom kellett, annyira hánytam az egésztől. Elvégeztem. Oké. Van egy diplomám. És?? Áh... Csak egy papír, ami túl kemény ahhoz, hogy kitö....

Voltak, akik kihullottak, úgy, mint Te, és simán egy-két év múlva már megtalálták a nekik való dolgokat (vállalkozás, zenekar, vagy éppen másik szak, vagy volt aki önkéntes munka formájában). Ne keseredj el, a 21 éves kor pont ideális ahhoz, hogy megtaláld a saját utadat!

2015. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hihihihihi... életed java része. Uh. 31 évesen mondom ezt, és a 41 évesek körberöhögnek :-))

Minden rendben, még ha most nem is úgy látod. Csak küzdj és bízva bízz!

2015. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!