Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy dühömben ezt...

Normális, hogy dühömben ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Ha forr bennem a düh, verem a falat vagy az asztalt, vagy rugdosok egy széket (a lábam jól meg is fájdul tőle) meg kiabálok stb, sokszor karmolom magam (karom és combom), vagy a körmöm belemélyesztem a bőrömbe. Szerintetek normális, hogy így vezetem le a dühömet?

2015. júl. 21. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Vegyél inkább boxzsákot.

2015. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-et értek az 1-essel ,sztem se kóser.


Habár én nyugis ember vagyok ,de ha mégis igazán feltoszák az agyamat akkor max. az ajtó rakom telibe. :D


Mármint nem ,úgy ,hogy megdugom ,hanem úgy ,hogy qwa hangosan becsapom.

2015. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2015. júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból mondom, de idegbeteg vagy.
2015. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de nehogy úgy képzeljétek el, hogy én órákig csinálom ezeket. kb egy percig tart. és utána jobb lesz. azért azt nem hinném, hogy idegbeteg vagyok.

ja és lány vagyok.

2015. júl. 22. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak jobb módszerek a dühlevezetésre, valamit csinálj a kezeddel mikor dühös leszel, rakd hátra/zsebbe, számolj 10-íg keresdd meg ami kiválthatja a mostanit
2015. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Relatíve normális, észrevettem, hogy a fiatalabbak körében ez kb. egy általános dolog. Van olyan ismerősöm, aki számítógépes játék közben szétveri az egeret, amit az anyja-apja vett.


Szerintem érett és értelmes ember ilyeneket nem csinál. Persze, mindenkinél elszakadhat a cérna, de naponta többször beleütni dolgokba elég gyerekes, oviban még oké, felette gáz.


Ha pedig valaki ezt a szokását megtartja felnőtt korára, akkor lesznek az igazi gondok... Szerintem keress néhány feszültséglevezetési módszert.

2015. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!