Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért adnak ennyire...

A nők miért adnak ennyire magukra?

Figyelt kérdés
Nincs ezzel gond én örülök neki csak nem értem miért sminkelik magukat ennyit meg a hajukat megcsinálni stb nagyon sok idő és minden egyes alkalommal megcsinálják ha elmennek otthonról. És a kérdésem lényegi része igazából az, hogy ezt az egészet akkor érteném ha mondjuk sokkal több szexuális kalandot keresnének, vagy egyszerűen nyitottabbak lennének a férfiak felé. De így hogy ennyire kéretik magukat szerintem nincs sok értelme.
2015. júl. 22. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőnek fontos, hogy ne csak szépnek lássák, hanem magát is szépnek lássa. Szerintem ez állhat a dolog mögött. Nem szeretne minden festett nő szexuális kapcsolatot, csak egyszerűen magának is meg akar felelni.


Nekünk, férfiaknak pedig addig tart ez a dolog, hogy ne legyünk züllöttek, meg normális ruhát húzzunk fel. Mi többet foglalkozunk motorunkkal, autónkkal.

2015. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég jól ráérzett az első válaszoló, elsősorban tényleg a legtöbb nő maga miatt sminkel. Viszont hidd el, még a bankban is esetleg megbámulnak, ha nem nézel ki tip-topnak, elég sok rosszindulatú emberrel is találkozhatsz az utcán. De vannak olyan helyek, ahova különben is illik csinosan menni, pl: színház.
2015. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfinak is fontos, igénytelennek nem kell lenni...
2015. júl. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én rendkívül sokat adok magamra de azért mert keresem a hölgyek társaságát tehát nekem megvan rá az okom. Ez egy morbid példa de ha kasztrálva lennék el tudom képzelni hogy nem adnék magamra ennyire.
2015. júl. 22. 01:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az is fura, hogy kB te csak másokért adsz magadra. A nőknek legalább ez belülrőlfakad, mert maguknak akarnak megfelelni, eés nem másokat becserkészni vele
2015. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Benne van a magunkon kívül a másoknak is megfelelni akarás. Egy férfinak egy munkahelyen sem kell annyit bizonyítania mint egy nőnek (mert hiába van elvileg esélyegyenlőség, a sztereotípiák, mint pl. hogy a nők buták, a konyhában a helyük stb. - tovább élnek.)

Egy nő, ha csapzottan, bő és egymással össze nem illő ruhákban jelenik meg valahol, akkor az emberek nagyjából kétféleképpen reagálnak : 1)tudomást sem vesznek róla, keresztülnéznek rajta 2)lekezelő, flegma stílusban beszélnek vele, mintha egy szégyellnivaló pondró lenne. Ezt főleg ruházati boltokban, fodrásznál, szórakoztatóiparban tapasztalom.

Volt, hogy egy márkaboltban minősíthetetlenül beszéltek velem, mert smink nélkül, kiöltözetlenül jelentem meg. Akkor kikenve-fenve magassarkúban, frizurával megyek valahova, akkor a férfiak kinyitják nekem az ajtót, a nők máris kedvesek (mert hasznot remélnek, mert a szépséget sokan a gazdagsággal is egybekötik) egészen megváltozik az emberek viselkedése.

Itt nem a szexuális kalandkeresésről van szó - kedvességet, tiszteletet lehet kivívni a jobb külsővel.

2015. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a válasz nagyon tetszik köszönöm! :)
2015. júl. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!