Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám megváltoztatni az...

Hogy tudnám megváltoztatni az ízlésemet? Például, ha azt akarom, hogy másféle kinézetű pasi tetsszen nekem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Több dologban is szeretnék változtatni, például ruháimon, olvasmányaimon, zenén, amit hallgatok stb. Ez nem okoz gondot, mert ilyesmiket már sokszor cseréltem, és több dolog is tetszik, szóval "tárgyakat" könnyen cserélek.


De pasiból mindig is, mióta az eszemet tudom, csak egyféle típusú kinézet tetszik (már gyerekkorom óta). Ez nem lenne probléma, de kénytelen vagyok rajta változtatni, mivel így nehezen fogok olyan pasit találni, aki belsőleg is megfelelő, meg én is kellek neki. Már próbáltam nézegetni teljesen más kinézetű pasikat, meg mindent próbáltam már, de nem sikerült, még mindig csak az az egy típus tetszik. Hogy lehet ezen változtatni? Kérem, ne tegyék át ezt a kérdést a szexualitáshoz vagy a párkapcsolatokhoz, mert ebbe a kategóriába illik inkább, az itteni emberek álláspontja érdekelne.



2015. júl. 22. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ezen tudnál változtatni. Ez nem úgy működik, hogy akkor mostantól ők tetszenek nekem.
2015. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ha nem csak "nézegetnéd" a másféle pasikat, hanem szóba állnál velük, és adnál magadnak esélyt, hogy megismerd őket.
2015. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, csak és kizárólag egy típus tetszik, még a vércsoport is számít (nem vicc!)! De én megtaláltam, lassan 5 éve a párom :)

De nem tudsz az ízléseden változtatni gyökeresen, viszont jöhet vki aki levesz a lábadról és teljesen máshogy néz ki mint a típusod. Tudod, csak esélyt kell adni a többinek is, nem csak annak az egynek.

2015. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, van több férfi ismerősöm, barátom, akikkel szoktam beszélni, de ezekre csak úgy tekintek, mint ismerősre vagy barátra, ha megpróbálok rájuk olyan szemmel nézni, mint férfire, akivel összejövök, és akivel megosztom az ágyam, egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, mert sehogy sem vonzanak, sőt némelyik külsőre még taszít is. Úgy szeretném megváltoztatni az ízlésemet, hogy sokféle pasihoz legyek képes vonzódni, így megtalálom a páromat is közülük, nemcsak a barátaimat.

Egyébként az ilyen északi, svéd típusú, világosszőke, világos bőrű, kék szemű pasik jönnek be nagyon, akik magasak, vékonyak, elegánsak és annyi idősek, mint én vagy 1-2 évvel fiatalabbak. Ez az esetem, az ismerőseim távolról sem így néznek ki. Emiatt kell megváltoztatnom az ízlésemet, mert úgyse lesz soha olyan ismerősöm, aki így is néz ki, belsőleg is összhangban vagyunk, és én is tetszem neki, főleg, hogy én egyáltalán nem így nézek ki, és az ilyen pasik az ugyanolyan típusú lányokat választják a szóbeszéd szerint. És én tudom, hogy nem a külső számít, azonban a párkapcsolatban elengedhetetlen a szex, a vonzalom, sokak szerint ez az egyik alapja, ezért át kell alakítanom az ízlésemet és a mostani kínálatból választanom.

2015. júl. 22. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem tudsz változtatni. Gyermekkorodban (vagy génjeidből) beléd ivódott képről van szó, ez nem fog az akaratodtól megváltozni.
2015. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15%
Ilyet hipnózissal lehetne véghez vinni, de ahhoz csak nagyon kevesen értenek igazán, hogy mindenféle mellékhatás nélkül a kívánt eredményt érd el. Olvasgass hirdetéseket neten, válassz ki egy megbízható hipnotizőrt, és ő megváltoztatja az ízlésedet. Meglepődnél, de akár azt is el tudja érni, hogy ezen túl az arabokhoz vonzódj, például. Feltéve, ha tényleg ért a mesterségéhez, nemcsak valami sarlatán, kuruzsló szélhámos.
2015. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg pont mindig a barna szemű, barna hajú, szakállasok tetszettek, aztán úgy belezúgtam egy kék szemű kopaszba, mint annak a rendje. szóval szerintem ne görcsölj ezen, csak legyél nyitott.
2015. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!