Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszerbeteg vásárolgató vagyok?

Kényszerbeteg vásárolgató vagyok?

Figyelt kérdés

Heti rendszerességgel veszek valamit, ami megtetszik, és tudom, hogy hordani fogom. Rengeteget dolgozom, és stresszes, a sport és a vásárlás az, amivel ki szoktam kapcsolódni.

Most nagyobb albérletbe költözünk a külvárosba, ahová mindent venni kell, és így, hogy nem fizettek ki a munkahelyemen két hónapot, és már nem is fognak, mínuszban van a bankkártyám, nem vehetek már nyárra semmit, és ez elszomorít.


Most akkor kényszerbeteg vagyok?


2015. júl. 23. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, még mielőtt valaki nagy összegekben gondolkodna: 3000Ft-nél többet nem szoktam kidobni egyszerre, ha nincs épp évszakváltás.
2015. júl. 23. 16:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok ilyen beteg van. Nálunk is van a családba. Nem az összegtől függ, boldogabb leszel, mint egy sikeres vadászat végeztével. Kezdj el sportolni akkor nem kell fizetned az endorfinért. Legjobb a futás.
2015. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!