Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor mit akarhat?

Most akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg egy lányt a munkahelyen, akivel elég jól kijövünk, egész nap "hülyéskedünk" elvagyunk, egész nap egymást nézzük szinte, facen dumáltunk, aztán amikor mondtam lépek, küldött egy szívet(amire visszaküldtem én is azóta nem is beszéltünk facen kb), viszont élőbe meg arról beszél nekem, hogy milyen helyes az a srác, meg stb.. Meló után elköszönünk, akkor is mondja, hogy csók. kérdezi kajálunk-e együtt, mondja többiekkel nem jön ki jól te meg.. nem fejezte be, mondta, hogy tudod te azt.. Én értem félre és csak barátzóna, vagy akar valamit és várja a kezdeményezést?

2015. júl. 23. 16:04
 1/6 anonim válasza:

Te meg... úgyse bántanál meg soha mert az ujjam köré tekertelek.

Persze ez csak az én szemszögemből a rövid történet alapján.

2015. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D én is gondoltam már erre, meg akárhányszor összefutunk akkor mindig kérdezi, hogy na mivan XY(nevem) közbe nevetgél, rákérdezzek, vagy mondjam meg neki, hogy bejön?
2015. júl. 23. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha lépsz, akkor kiderül az igazság, így csak egymás (A tiedet biztosan.) idejét raboljátok. Sokat nem veszíthetsz vele szerintem, de az a szív sokat jelenthet.
2015. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értem még, hogy ilyeneket mond el nekem, hogy az a srác engem néz végig, meg ő milyen helyes, meg régi csávókról dumált, hogy majdnem összejött vele csak mégse, meg mondom, hogy későn értem haza egyből megkérdi hol voltam meg mit csináltam..
2015. júl. 23. 17:12
 5/6 anonim válasza:
Meló után hívd el valahova mert arra vár hogy te kezdeményezz.
2015. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfogom neki mondani, hogy mi a szitu.. Mert szerintem, egy olyan lány aki csak barátkozni akar nem csinál ilyet.
2015. júl. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!