Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Este felriadtam 3...

Mit tegyek? Este felriadtam 3 órakor mert rosszat álmodtam, és attól féltem hogy jönnek az ufók és elrabolnak. Nem mertem a folyosóra sem kimenni. Mit tegyek hogy ne forduljon elő ez még egyszer? 22f

Figyelt kérdés
Ilyen nagyon rég fordult már elő hogy ennyire megijedtem. de ez annyira szar volt hogy felvettem a nadrágomat és egy pólót és lementem sétálni. nem volt itthon senki mivel egyedül lakom egy 1.5 szobás lakásban. amúgy eléggé gyerekes a személyiségem.
2015. júl. 24. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég ellentmondásos. Először nem mersz kimenni a folyosóra, aztán azt írod hogy lementél sétálni. Gyenge troll:D
2015. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ma azt álmodtam, hogy egy csapat kisebbségi el akart rabolni és eladni egy lánykereskedő csoportnak.

Mondjuk gázsprayel lefújtam őket, de álmomban megtudták, hogy hol lakok és paráztam.

Álmomban meg be voltam szarva. :D

Aztán amikor felébredtem, akkor is. Kis időbe beletelt, mire leesett, hogy csak álom volt szerencsére.

Nálam az ilyen gyakori.


Egyébként sok mindent nem tudsz csinálni, bár én biztos nem mentem volna le akkor sétálni. :D

2015. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es: Már azt hittem azt írod Daredevil mentett meg álmodban:D

https://www.youtube.com/watch?v=e7o_QH7NCtI

2015. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll. először nem mertem kimenni de felöltöztem és kiviharzottam a folyosón. nem is néztem körül annyira paráztam.
2015. júl. 24. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha elrabolnának az UFO-k. Végre valami nagyon új ismeretlen dolgot tapasztalnék meg, mert lássuk be, elég unalmas az élet.
2015. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as


Lehet, hogy jobban jártam volna, mert álmomban még be is ugrott, hogy vehetek új gázsprayt. :D

2015. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne nezz tobb horrorfilmet
2015. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!