Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha egy lány exhibicionista?

Gáz, ha egy lány exhibicionista?

Figyelt kérdés

Ha szeret bizonyos részleteket a külsejében (szeme, szája, lábai), szereti, ha fényképezik, főleg a pillanatképeket.

Nem öltözik ribisen, alig sminkel (szempillaspirál), és nem viselkedik kihívóan.

Csak szépnek látja magát, és szereti, ha ezt mások is megjegyzik


2015. júl. 24. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ha valaki szereti magát inkább pozitív dolog, inkább az a kérdés, hogy csak szereted ha dicsérnek vagy elvárod.
2015. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég fura...
2015. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak engem pl idegesítene a társasága egy ilyen önimádó embernek.

Ahol tudom, kerülöm a hasonló embereket, mert szinte mindenhol kártékony a jelenlétük.

2015. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SoloIcewind válasza:

Miért NE legyen az? 25 évvel fiatalabb feleségem van, és szeret aktfotózni.

Elküldi annak, akinek jónak látja.

Volt, amikor a közeli parkban vette le a felsőjét, amire felvetettem, hogy itt ne álljon meg. Sétált meztelenül pár kört. Sötétben én is, nem vagyok olyan szép :-D

Ezt megismételtül párszor.


Itthon a ruha nem divat, sem a papucs. Többnyire anyaszült meztelenek vagyunk. Kevesebbet kell mosni, és egyikünk sem az a szégyelős fajta.


Nem is értem, hogy nőt hogy lehet ilyeért elítélni. Nála hűségesebb lány nincs. És igenis, mutassa meg magát, ahol csak teheti, mert nagyon szép.

Én nem fogok Rá hidzsabot húzni.


Nagyon rövidlátó dolog ebből ítélni meg bárkit. Harmadik feleségem, és utolsó, nem azért mert röviden akarok élni. Csak mert Ő a legjobb. Kicsit exhibicionista, kicsit leszbi, kicsit álmodózik a csoportos szexről.


És nagyon szeret. Nem gáz. Az a gáz, ha valaki nem képes elfogadni.

2017. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SoloIcewind válasza:

Semmi ribis, simán meztelen, na nem minden helyzetben. Engem egyébként az se zavarna, ha így sétálná végig az utcán.


Az ilyen nők nagyon jók az ágyban is. Én tudom. Inkább a szégyenlős lányokkal szokott probléma lenni.

Egyik ex-nejem újabban mindig takargatja magát előttem, holott én aztán mindent láttam.


A feleségem csak akkor bárki előtt, ha ezzel botrányt okozna. Melyik nő a jobb?


Szóval az exhicionista lány nem gáz, hanem hihetetlen mázli. Remélem, ezt nők is olvassák. Nyugodtan lehet vetkőzni, hölgyeim, attól még nem vagytok semmivel sem ledérebbek.

2017. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!