Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek a hosszú...

Hogyan kezelitek a hosszú távon lopakodó, settenkedő embereket családban és munkahelyen?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetekre gondolok, mint pl. az illetők lábujjhelyen járnak, nagyon halkan nyitják ki az ajtót nappal is, amikor senki nem pihen, nem alszik, mindenki normális stílusban mozog a lakásban, munkahelyen.

Köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 26. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn ilyennel nem talàlkoztam mèg, pedig többszàz közvetlen kollègàm volt màr. Veled biztos minden rendben?
2015. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az illető golyós?minek csinálja ezt?
2015. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magamra ismertem. :D Mondjuk nem járok lábujjhegyen, de igyekszem a lehető legkisebb zajt okozni és annak örülök a legjobban, ha senki nem vesz észre.


Szerintem még senkinek sem tűnt fel ez a dolog.

2015. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, köszi a választ :) De amúgy miért csinálod?
2015. júl. 26. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor engem sem vesznek észre, pedig teljesen normálisan közlekedek, csak nem csapom be az ajtót és nem csoszogok. :D

Miért kell őket kezelni? Mi velük a baj? Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki ilyen, bár a leghalkabb embert is észrevettem, amikor direkt meg akart ijeszteni.

2015. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: Mert jobban szeretem, ha nem figyelnek oda rám általában. Szeretek "sunnyogni", nem tudom miért.
2015. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!