Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoljátok arról, ha egy...

Mit gondoljátok arról, ha egy síró/kisírt szemű ember jönnek veletek szembe az utcán?

Figyelt kérdés
Főként kisvárosban élők véleménye érdekel, mert azért a fővárosban nyilván annyira rohannak az emberek, hogy senkit nem érdekelne a másik nyomora.
2015. júl. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisvárosban sem érdekel senkit a másik gondja, ha csak nem közeli ismerősről van szó. Ez mindig is így volt, én is tudnék sírni 23 évesen hogy mennyit kell spórolnom egy kis házra évekig, mégsem hatna meg egy embert sem.
2015. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy szomorú, de nem vigasztalnám, ha erre gondolsz.
2015. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, de a világon semmi közöm hozzá! Csak akkor próbálnék segíteni ha kéri.
2015. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisvárosban sem érdekli az embereket az idegen emberek sorsa. Én személy szerint nem gondolok semmit.

Ellenben velem már volt, hogy ismerős jött oda hozzám, hogy mi a gond, miért sírtam, mitől vagyok így elkenődve. Kellett vagy 1 perc mire rájöttem, hogy a nyavalyás allergiámra célzott, és azt hitte sírok..Ha allergiás vagyok akkor szinte potyognak a könnyeim, és olyan vörös mintha 3 napja folyamatosan sírtam volna..

2015. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerülném a tekintetét, hogy egyikünknek se legyen kényelmetlen.
2015. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy ki a másik, lehet odamennek hozza
2015. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!