Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha egy fiú ilyen?

Nagy baj ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés
Nem sportolok semmit,nem tudok biciklizni,félek a kutyáktól az idegenektől.Sokszor sírok.Nehezen bízok meg az emberekben.Félek az o rvosoktól a vérvételtől(még nem kaptam) és az oltásoktól.

2015. júl. 26. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég gáááz. Kapd össze magad és viselkedj férfiként!
2015. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nem is tudom. Nem mindennapi amiket leírtál, és így azt mondanám h keress fel egy pszichológust. Félreértés ne essék, nem rosszindulatból mondom, de egy szakember többet mondhatna.
2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanúlj már meg biciklizni! :D
2015. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy baj. Nem sportolsz oké. biciklizni még megtaníthatnak. A kutyáktól sokan félnek, az idegenektől én is félek. Sírni kell ha nyíltan mersz sírni akkor bátor is vagy. Ha pedig egy barát elkísérne az orvoshoz kevésbé félnél. Szerintem nincs itt gond :)
2015. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. júl. 26. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 ja és vérvétel e orvos függő. Az oltásoktól én is tartok bár mikor végeztek rá jövök nem vészes. Találj egy orvost akit kedvelsz és normális és kevésbé fogsz félni.
2015. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy hány éves vagy, lehet, hogy kinövöd, de mindenképp érdemes rajta változtatni, mert egyszer csak azon kapod magad, hogy felnőtt férfi létedre is ilyen leszel, az pedig nem pozitívum.
2015. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!