Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy tizen éves is lehet...

Egy tizen éves is lehet szadista? 15/L

Figyelt kérdés
Mert a szadista az az aki szeret másokat bántani. Ha lelki manipulációról van szó akkor a manipuláló személy is szadista?

2015. júl. 26. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit te mondasz, az inkább a pszichopata. A szadista az durvább, sokkal. Mondjuk 15 évesen ez inkább gyerekes menőzés inkább. Majd beleköt egy nagyobba, az meg úgy leüti, hogy összesz*rja magát.
2015. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha az illető nagyon szeret pszichológiával foglalkozni és ösztönösen elemez mindenkit? Élvezi hogy lelkileg bánt másokat (közeli barátokat) hogy tesztelje hogy mennyire szeretik őt. Ezek a trükkjei olyan furák hogy más nem is fogja fel hogy az illető bántja. Más csak annyit vesz észre a beszélgetésből hogy jó kedvűen kezdi és mire befejezi szomorú vagy kevésbé jó kedvű. Azonban ennek a manipulálónak van lelki ismerete és tanul a hibáiból valamint nagyon szerethető megjelenése és beszéde van csak ha 4szemközt beszél vele egy jó barát akkor szinte már kiszívja az illetőből az életkedvet. Nem tudom értitek-e.
2015. júl. 26. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ...már 9 éves is ölt embert. Mondjuk ez nem az a kategória. Ez inkább pszichopata, antiszociális vagy kinövi idővel, vagy rosszabbodik.
2015. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt marketingben használják

rom-olásnak nevezik


pl bemutatják milyen a fogad ha kiesik, ínysorvadás, vér a csapban, gusztustalan, félsz, nehogy neked is és akkor dobják be a nagy ellenszert, amikor a legjobban leromoltak már


de ha megfigyeled, millio helyen találkozol vele

ez csak halvány apró szeletkéje az ember manipulálásának


pl fordítva, fizetésemelést meg akkor kell kérni amikor pont jó passzban van a főnök, vagy nyereséges a cég, vagy stb, ez is manipuláció


abszolut nem szadizmus, meg stb

2015. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Azt írod van lelkiismereted.

Utána sz..rul érzed magad?

Ha igen,akkor szerintem csak "próbálgatod a szárnyaidat".

2015. júl. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem te csak próbálod megfejteni az embereket és figyelem hiányod van. Én is ilyen voltam... Folyamatosan bújtam az ilyesfajta könyveket és tesztelgettem az embereken. Majd te is kinövöd.:) 16/l
2015. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva abban a korban imádtam a macskákat dobálni kaviccsal, rugdosni, meg ilyenek. Szerencsére már kinőttem.
2015. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha ez már több éve tart? Egyre jobban jellemző rá. Van ennek a dolognak külön neve?
2015. júl. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!