Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lábfétisesektől kérdés? Többi...

Lábfétisesektől kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ti hány évesek voltatok mikor rájöttetek, hogy valami kicsit más?

2015. júl. 26. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11 éves voltam, amikor rájöttem a dologra.
2015. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én sokkal előbb.. csak még nem tudtam hová tenni.. oviban.
2015. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 striker9516 válasza:
9 éves voltam csak akkor még nem értettem a dolgot.
2015. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
9-10 lehettem, csak nem értettem. 3-ban mindig a lányok lábát néztem és egyik lánynak egyszer meg is "maszíroztam" a lábát.
2015. júl. 29. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Már óvodáskoromban. De lehettem vagy 12-14, mire megtudtam, mi ennek a neve.
2015. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
95%

én 14 voltam, amikor az akkori párom megkért, hogy vegyek fel neccharisnyát és verjem ki neki úgy. azóta imádom a lábfejemet mutogatni, több lábfétises barátom/ismerősöm is van és élvezem, amikor átjönnek hozzám és mezítláb vagyok és látom a szemükben... :D

22/L

2015. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hopp.. utolsó hölggyel vigyázni.. :D Beavatott és felvilágosított. :D
2015. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Miike ***** válasza:

13 voltam, mikor egyre erősebb lett a női lábaktól való gerjedés. Különösen a hosszú formás lábakat csodáltam. De akkor még a lábfejek nem érdekeltek. 19 voltam, amikor a lábfejek is kiváltottak némi izgalmat. Azidő tájt masszíroztam meg egy lány talpait is, ami különösen jól esett nekem is. Pláne, hogy csak úgy egyezett bele, ha előbb letusol. És ki ne venné kézbe a kicsi, tiszta, puha lábfejeket... Még reflexológiát is tanultam, hogy ne pusztán csak izgalomból vegyem kezeimbe a lányok lábait, hanem mint egy masszőr, kezeljem is. Most meg már ott tartok, hogy jól esne akár egy puha női talp(amilyenné általában fürdés után válik), ha az arcomat masszírozná. Persze csak lazán, semmint durván. Az maradjon meg az igazi lábimádóknak.

Különösen az olyan lányok lábait nézem meg, akik vigyáznak rájuk, tisztán és szépen tartják.

2015. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14 évesen kb. Érdekelt mindig a lányok lábmérete. Nekem mindig a nsgyobb lábak jöttek be, minimum 39-40-esek.
2015. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valami kicsit más? Miről beszélsz? Azt hogy lábfétisem van, azóta tudom amióta érdekelnek a női testek. Nem tudom, talán 11 éves korom óta. De ettől nem más semmi, rossz az egész fogalmazás. Csak jobban kiterjedt a szexuális érdkelődésünk, ennyi.
2015. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!