Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki egészséges életmódot él...

Aki egészséges életmódot él (akar élni) az miért füstöl mint egy gyárkémény? Fehér kenyér az nem mert az maga a méreg, de napi 2 doboz cigi az igen?

Figyelt kérdés

Csak röhögök egyik kollegámon (igazi modern díszp****csa, egy fapina). Kocogás, fitness minden nap, saláta mert az az egészséges, fehér kenyér na az maga az ördög hát azt nem, csak teljes kiőrlésű, szóval mozgás étkezés tudatos életmód mert az az egészséges, teccik érteni?


Ja és még valami. Napi kb 2 doboz cigi. Na az még elfogy a sok saláta és kocogás mellett.

Mert az nyilván belefér.

De teljesen igaza van!


Valamiben meg kell dögleni.

Mondjuk ez és a hozzá hasonló ribizlik se agyrákban fognak megdögleni, az tuti.


2015. júl. 27. 08:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%

Sok embernek van valamilyen dilije az étkezési szokását illetően, független attól, hogy dohányzik vagy sem.

Én is dohányzom, viszont kerülöm a mesterséges, adalékanyagos ételeket, műkajákat. Egyszerűen azért, mert nem szeretem. Van olyan ismerősöm akinek egy gramm zsír sem lehet húson, viszont két pofára majszolja a csokoládét.

2015. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
A napi 2 doboz az súlyos függőség és valószínűleg nem két hete cigizik. Attól még, hogy nem tudja letenni a cigit, még táplálkozhat egészségesen.Mondjuk azt aki ott majomkodik, hogy fúj fehér kenyér hogy hízlal én is lerúgnám egy lépcsőház tetejéről.
2015. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahol 2 doboz fogy el naponta, ott függőség is van. Ne azért figurázd ki, mert cigizik, hanem mert nem tesz ellene.


Ha csak megpróbálja, több mint a semmi.

2015. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Ja és még valami, az ilyen modern díszp$csákat én is pokol mélyére kívánom k#rvára idegesítenek az ilyenek.
2015. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát teljesen igazad van, viszont tényleg mindenkinek van valami "függősége". Senki sem tud egészségesen élni szerintem. Csak van, aki a függőség mellett megpróbálja vagy így ellensúlyozza a rosszat.
2015. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De az kicsit nevetséges hogy valaki kijön az edzőteremből (hű de jót mozogtam-mert fő az egészség) és remegő kézzel gyújt rá a bagóra.

Egy lépés előre kettő hátra?

2015. júl. 27. 09:51
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
Te mit teszel az egészséged érdekében kérdező, ha már ennyire meglátod a másikat?
2015. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én? Megmondom. Semmit a világon. Leszarok mindent azt eszem akkor és annyit amennyit akarok, ha este 10kor rámjön hogy ennék egy pizzát akkor benyomok egy pizzát. Nem szarakodok ilyenekkel hogy koleszterin meg fehér kenyér stb.


De nem is adom elő szemforgató módon hogy hű de egészségesen élek miközben gyárkémény vagyok és nem is vagyok egy kikent kifent fapina.

2015. júl. 27. 10:07
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Valamiért nagyon nagy irigységet és gőgöt érzek az írásodban ezzel a fapinázással. :D
2015. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Miért mint lehet mondani egy dísz****csára? Aki nem szül, mert "hát nem teszem tönkre az alakom"?

Fapina. Mi más?

2015. júl. 27. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!