Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam lehangoltnak?

Miért érzem magam lehangoltnak?

Figyelt kérdés

minden bajom van..

kövérnek érzem magam, pedig nem eszek sokat és szoktam is néha tornázni, mégis nemhogy fogynék..hízok

hiányzik a barátom..nagyon

este forgolódok, nem tudok hogy feküdni az ágyon

napközben nem köt le semmi sem

a kutyáimmal szoktam lenni vagy mamánál

olyan semmihez nincs kedvem és pocsékul érzem magam hangulatom van, de nem tudom itől



2015. júl. 27. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitalálom tini vagy.Ha fogyni akarsz akkor nem néha kell tornázni és nem akárhogy,hanem rendszer kell.Nehogy neki állj éheztetni magad mert azzal többet ártasz magadnak mint segítesz.Keress új hobbit,barátokat akikkel lóghatsz.Előtted az élet,de a legfontosabb:Gondolkodj pozitívan!Nagyon sokat számít.Amúgy az időjárástól s lehet fura hangulatod.Szakítottál a barátoddal?Keress új kiszemeltet,felejtsd el őt és mutasd meg neki mit veszített.
2015. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak azon van a hangsúly hogy mennyit eszel, hanem azon is hogy mit. kaloriabazis.hu oldalat ajánlom, ott tudod vezetni mennyit eszel és miből :) és célt is tudsz kitűzni

sportolj sokat!

2015. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!