Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó tett helyébe jót ne várj?

Jó tett helyébe jót ne várj?

Figyelt kérdés

Miért müködik így az élet, hogy akinek segítek, az nemhogy nem segít, hanem cserébe meglop, hazudik, kisemmiz, megaláz?

Mikor lett ilyen a világ?


2015. júl. 28. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én nem ezt tapasztalom. Lehet, hogy a baráti köröddel van baj, nem a világgal.
2015. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy pedig tegyèl jòt anennyit csak lehet, mert as èlettôl visszakapod! Ha nem is azoktol akinek adtal, màstol. Körbeèrnek a dolgok :)
2015. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a barátaim, hanem a családom, és a munkáltatóim. Szóval, őket még csak nem is én választottam
2015. júl. 28. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyenek is. Néhány rossz ember nem jelenti azt, hogy nincsenek jó emberek. Sokan csak kihasználják a jó embereket, de ezt akkor könnyű, ha a másik hagyja magát kihasználni. Továbbá az, hogy te jó vagy, és a másik rossz, nem indok arra, hogy te is rossz legyél. Valamint az, hogy te máshogy látod a világot, nem jelenti azt hogy mások is úgy gondolkodnak. Azaz az elvárásaid magaddal szemben egy teljesen másik kategória, mint az elvárásaid másokkal szemben. Pl: én nem szemeteket, de mástól nem várhatom el, hogy legyen ennyi esze. Én szeretek segíteni, de nem várhatom, hogy más is segítsen. Én a szám elé teszem a kezem köhögésnél és ha mást megkérek, hogy ő is tegyen így és ne rám köpje a fertőzést, én leszek a közellenség. Nem várható el az emberektől, hogy ésszel és etikett bezárásával éljenek.


Ha ő sekkfej akar lenni, minden joga megvan, még akkor is ha neked ezzel egészségkárosodást okoz. Persze, ha orrba vered, ami gyorsabban gyógyul, mint a fertőzés, amit rád köpött, akkor már te vagy a hunyó.

2015. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem a világ ilyen, hanem rossz helyet fogtál ki


ne gyűlöld az egészet a kicsi miatt

2015. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet becsapni aki hagyja magát. Ne légy ennyire naív és kész.
2015. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!