Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal lány, akit a szülei kisgyerek kora óta vernek, lelkileg bántalmaznak. Ezt követően kiközösítik az iskolában, óvodában, és mindenhol azt hallja, hogy ő egy rossz, gonosz ember, akinek létezni sem szabadna.

A szülei azt állítják, hogy anyukája miatta szenved nehezen kezelhető lelki betegségben, miatta váltak majdnem el, minden de minden miatta van.

Az apukája azóta hajtogatja, mióta a lány csak beszélni tud, hogy száz meg száz udvarlója lesz, mivel nagyon

szép, de amint megismerik, hogy mennyire rohad belülről, mind elfordul tőle, és megutálja. És hogy hajléktalan lesz, ha felnő, és könyörögni fog a szüleinek, hogy bocsássanak meg neki.

A nagymamájától mindig hallotta mindenki, hogy ezt a lányt a férje majd aprítani fogja, mint a répát, mert megérdemli.

A lány soha senkinek nem ártott szándékosan, szófogadó volt, és jó tanuló, olyan átlagos csendeske.

A szülők jóslata viszont beigazolódott: Egy év alatt 3szor lett majdnem hajléktalan, és két exe is bántalmazta ok nélkül.


Mit lehet egy ilyen emberrel tenni?


2015. júl. 28. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, és az udvarlókról mondottak is beigazolódtak: elfordult tőle mindenki egyik napról a másikra magyarázat nélkül
2015. júl. 28. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnék vele, kíváncsi vagyok mit érez, gondol.
2015. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé sajnálom. Kíváncsi vagyok mi az oka, hogy ilyen véleménnyel vannak róla.
2015. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom az ilyet, a lány nem tehet semmiről. Amit a szülők meg beigazolódott "jóslatnak" hívnak, az a saját nevelésük eredménye, és jobb lenne, ha vállalnák érte a felelősséget.
2015. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegeny lany,enis beszelgetnek vele kivancsi vagyok hogy milyen ember lehet a szuloknek megazt kivanom h o veluk is barcsak igy bantak volna mint ok most a lanyukkal
2015. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sajnálnám és megpróbálnék rendes lenni vele, de ha ilyeneket mondanak neki a családtagjai azt nem kell elhinnie, mert akkor így is lesz
2015. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom hogy az ilyen emberek miért szülnek gyereket
2016. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!