Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám elengedni a múltat?

Hogy tudnám elengedni a múltat?

Figyelt kérdés

Általában túl aggódok mindent. A múltban meg sokan utáltak, rossz dolgokat terjesztettek rólam igaz követtem is el hibákat. Állandóan azon agyalok, hogy mennyivel jobb lett volna ha máshogy csináltam volna, milyen jó lenne ha visszamehetnék javítani. Talán könnyebb lenne ha a jelenem boldog lenne de ugyanolyan akadályokba ütközök az emberek átnéznek rajtam még ha egy asztalnál ülünk is még ha épp beszélek is. Céljaim vannak egyetem lakás család de nagyon konkrét dolgok nincsenek

22/L


2015. júl. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kibeszélni vagy magaddal tisztázni és túllépni, elfogadni.
2015. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát eddig azt hiszem elnyomtam magamban mígnem beszéltem a múltból valakivel és most megint nagyon nehéz, a kibeszélés jelenleg eléggé rosszat tett

Egyébként ezek kb 6 éves dolgok itt lebegnek a szemem előtt és úgy érzem kevesebb vagyok miattuk

2015. júl. 28. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak felelevenítés volt az és rossz emlék. A tényleges feldolgozásra gondolok beszélés alatt. Ha érdekel írj rám
2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!