Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti meg tudnátok bocsátani a...

Ti meg tudnátok bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 15:53
1 2
 1/13 E1D1E ***** válasza:
85%
Minek, hogy újra megcsaljon?
2015. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örök seb maradna bennem, még ha emiatt együtt is maradunk. Nem tudnám megbocsátani, főleg akkor nem, hogyha én hűséges vagyok a kapcsolatban.
2015. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Vannak dolgok, amikre nincs bocsánat.

Ez pl. pont olyan.

2015. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ .

Mert nem tök mindegy, hogy részegre itta magát egy buliban, és ettől teljesen elment az esze , vagy azért, mert ő nem elégszik meg több szeretővel.

2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én soha!
2015. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer már megbocsátottam ezt, csak azért mert nagyon szerelmes voltam a lányba. Igaz nem 2 nap alatt bocsátottam meg hanem kellett rá 3 hónap, mire újra beszélgetni kezdtünk. Nem mondom azt hogy ez idő alatt nem voltam szomorú és boldogtalan, mert nagyon hiányzott a lány nagyon szerettem volna vele lenni de ezt nem tudtam elnézni neki. Aztán átbeszéltük a dolgokat amikor már lenyugodtam és kibékültünk, adtam neki még egy esélyt ami jól is működött 2,5 évig, de aztán egyszer összekaptunk valami apróságon, és ő egyből ment a fiú barátjához akivel le is feküdtek. Akkor a barátnőm ezt nagyon titkolta végül a srác állt elém azzal hogy elmondja mi történt, jó nem hittem el azt a süket dumát hogy a barátnőm kezdte hogy rámászott egyből, mert kölcsönös volt a dolog a srác is akarta na, ezt ki is szedtem belőle. Meg is köszöntem neki hogy elmondta legalább tudtam hogy nem kell tovább hazugságban éljek. Szerencsére előtte sosem csalt meg a békülés és az újabb megcsalás között ezt biztosra tudom. De egyszer régen megtette 2,5 évig jó is volt minden utána egy kis összekapás után megint. Én meg nem fogom tűrni egész életembe vagy évtizedeken át elviselni hogy egy kis vita megcsal utána durci és jó minden. Én akkor egyből közöltem vele hogy adok neki 3 órát hogy szedje össze a cuccát és mehet ahová akar csak itt ne legyen. Azóta már 2 év telt el, hiányzott meg szerettem sokáig, próbálkozott béküléssel de már hiába. Nálam aki elszúrja az esélyeit mert mindenkinek adok 1 esélyt az nálam évekre vagy akár örökre eláshatja magát. Én azóta már tovább léptem, persze most is időnként összefutunk, köszönni köszönök neki, normális stílusban mert én azért a tiszteletet megadom mindenkinek ha ő is akkor normálisan adja meg, pár szót ha úgy van váltok vele, de öbbet már nem.
2015. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Sok múlik a körülményeken.Talán ha érzelmek nélkül történt egyszeri alkalommal,valahogy átlépnék rajta,hogy ne rúgjak fel mindent,de már nem lenne ugyanolyan.
2015. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem.
2015. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szituáció függő, szóval akár igen.
2015. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem,SOHA!!!
2015. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!