Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa ha lány létemre ilyen...

Furcsa ha lány létemre ilyen dolgok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Sok játékkal szeretek játszani gépen (most vittem végig az assassins creed III.at) :D Szeretek nplayen játszani mostanába ds-en vagyok fennt (drakensang) ez idáig nem is annyira zavart de multkor áthivtam barátnőm elkezdtem neki mutatni egy játékot és szétunta a fejét mert szerinte unalmas :D. A barátommal/osztálytársammal szoktunk játszani eggyütt van h közbe skypeolunk is tök jol elvagyunk. A hobbim a zenélés meg járok táncra is :D Szoval nem mondanám hogy nem érdekelnek lányos dolgok is. :D Szerintetek ez baj? (Normális válaszokat várnék köszi :D )

2015. júl. 30. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne probléma?

Gamer lányoknak is egyre jobban szélesedik a köre.

Az AC meg a DS ráadásul kellően populáris játik, az előbbi lányok körében meg főleg.

Én is lány vagyok, napestig sorolhatnám, hány játékkal játszottam már, de ettől hülyeség lenne, ha furának érezném magam, normális.

Amúgy ha valakivel meg akarsz kedveltetni egy játékot, akkor hagyd, hogy ő játssza, jópár játékot tényleg unalmas játszani. :D

2015. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. én szeretnék ilyen lány ismit/párt :D
2015. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%

Ez ne legyen kérdés,mert egyáltalán nem baj! :)

Én is lány vagyok,és én is játszom.Azt is hozzáteszem,hogy sok fiú ismerősöm ezt kedvelte is,szóval ha azt érzed,vagy úgy gondolod hogy ettől fiús vagy,akkor felejtsd el,nem igaz.Mellesleg ha neked ez bejön,akkor csináld,haggyuk már ezeket a korlátokat,hogy ezt meg azt nem szabad mert lány vagy..

A gamer csajok jófejek! :)

2015. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 31. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok lány ismerősöm van, aki játszik, jómagam is élvezem a dolgot, szerintem egyáltalán nem furcsa. Engem még ennyire se érdekelnek a lányos dolgok, mint téged, mégis van barátom, barátaim. Persze van, aki szerint unalmas vagyok, amiért nem bulizni járok, hanem sárkányokat ölök, de azért elfogadják és soha se volt még hátrányom belőle. Szóval egyáltalán nem baj, ne érdekeljen, hogy mások esetleg mit gondolnak, csináld azt amit szeretsz.
2015. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!