Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gyerek korában sokat...

Aki gyerek korában sokat játszott Gazdálkodj Okosan társasjátékkal, az felnőtt korában be tudja osztani a pénzét?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat?
2015. júl. 31. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Soha életemben nem játszottam ilyet, mégis be tudom osztani a pénzem. Lehet, hogy építő jellegű a játék, főleg azoknak akik hajlamosak lennének a pénzköltésre. De nekem nem ez a döntő.
2015. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat játszottam, és be tudom osztani. Hogy pont ezért ,azt kétlem,de az esély megvan rá.
2015. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most is szeretek ezzel a társasjátékkal játszani, pedig már felnőtt vagyok. Véleményem szerint, azonban a játéknak nincs köze ahhoz, hogy valaki felnőttként be tudja-e osztani a pénzét vagy sem.

Spórolós vagyok, de nem a játéknak köszönhetem ezt.

2015. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is játszottam, de nem ebből és nem emiatt tanultam meg spórolni.
2015. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:)

Eddig jó a statisztika, hisz akik válaszoltak mind be tudják osztani a pénzt és egy kivételéve mind játszottak a játékkal.

Az elsőnek:

A kérdés azokra irányult, akik játszottak vele. Nyilván, sokan játék nélkül is spórolósok.

2015. júl. 31. 11:05
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Én életembe egyszer játszottam a játékkal, mégis be tudom osztani a pénzem. Nem hiszem hogy sok köze lenne hozzá, bár lehetséges :)

18/f

2015. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de én tudom, h azért tudom beosztani, mert nagyon szegények voltunk, és már a gazdálkodj okosan előtt is megértettem, hogy ezt meg azt nem lehet megvenni, spórolni kell.
2015. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

pont a hetekben játszottam vele. nem hiszem, hogy valaki emiatt tudná beosztani a pénzét. a való életben könnyebb megtanulni, hogy nem érdemes elsején elverni a pénzt, ha legközelebb 31.én jön meg a fizu.

a játékban meg max kimaradsz egy körből,de nem éhezel egy hónapig

2015. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem a játék nem befolyás az életre. A játékban nincs tétje a dolognak. Én még csak 20 vagyok, de van elég sok kiadásom, autó, és motor miatt. Ezért nekemis tudni kell jól beosztani, úgy hogy tudjak félre is tenni minden hónapban. Spórolós természetem a szüleimtől örököltem. Olyan ember vagyok, hogy 2 hónapig győzködtem magam, hogy egy 20e forintos sisakot vegyek magamnak, pedig volt akkor már 300ezrem.
2015. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs összefüggés

én a mai napig szoktam vele játszani (37 vagyok),de néha kifolyik a pénz a kezemből,van amikor meg nagyon jól megy a gyűjtögetés

2015. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!