Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapcsolatfobia. Segitseg?

Kapcsolatfobia. Segitseg?

Figyelt kérdés

Januarban megismertem egy ferfit. Lefekudtunk, 3. talalka utan mar teljesen odavoltam erte..Akkor jott az elso jel, hogy ez nem lesz egy leanyalom. 4 napig nem irt, nem hivott, elolvasta az uzeneteim de nem jelentkezett.

Utana irt, hianyolt.

A mai napig igy van, van hogy hetekig nem beszelunk/talalkozunk de van hogy 2 naponta nalam alszik. Mindig tudja, hogy hol vagyok, rengeteg embert ismer es ok is tudjak, hogy en ki vagyok es 'kihez tartozom', mindig figyel valaki. Koncerten voltam es utana szoltak hogy a hatso sorban all, az egesz koncert alatt figyelt.

6 hetig nem jelentkeztem, irogatott es hivogatott de nem vettem fel es egy szombat esten beszeltunk, ugy fogadta az elutasitast hogy eltorte a kezfejet amikor beleutott a falba.. Utana hetekig konyorgott es amikor erezte hogy az ove vagyok kezdodott elorol az egesz.

2 honappal ezelott megtudtam, hogy k**vakkal szexel valami barban, utana keptelen voltam tartani vele a kapcsolatot de most megint felbukkant. Szerelmes vagyok bele, eltudnek ajulni mikor megcsokol es mindent megakar adni (penz, enni, ruhak) de nem fogadom el, nekem a szerelme kell.

Miert viselkedik igy? Sok kapcsolata volt es azok a nok igenytelenek voltak, az esetek 90%ban bevandorlo lanyrol volt szo aki a nyelvunket se beszelte. Azokat a lanyokat sose vallalta fel de amikor velem setal mindig tudatja mindenkivel, hogy az ove vagyok. A derekamon pihenteti a kezet, mindig megsimogat es a baratnojenek hiv, de mikor kettesben vagyunk elmondja hogy neki a kapcsolat borton.

HELP! :(

22/L 25/F


2015. aug. 1. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

hagyd ott, ha jót akarsz magadnak.

de az írásodból látom, hogy még éveket fogsz elvesztegetni a hülyére. mindenesetre úgyis be fogod látni, hogy nincs értelme, csak pár év kell majd hozzá.

2015. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsesnek mondhatom magam hogy idoben eszbe kaptam, valtoztatni szeretnek.
2015. aug. 1. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Nem szeret, csak kihasznál. Lehet, hogy pillanatnyilag kiönti a lelkét vagy adsz neki egy barátnőfeelinget.

A kezét sem miattad, hanem az egója miatt törte el.


" Januarban megismertem egy ferfit. Lefekudtunk, 3. talalka utan mar teljesen odavoltam erte..Akkor jott az elso jel, hogy ez nem lesz egy leanyalom. 4 napig nem irt, nem hivott, elolvasta az uzeneteim de nem jelentkezett. "

22 évesen már itt leeshetett volna a dolog.

2015. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zanafar4b válasza:
mi az h nem hagytad még ott? atya ég.. ha téged szeret,de kapcsolat fóbiás,akkor nem kefél mással,csak veled de ritkábban. :D
2015. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalmasak. Összeilletek.
2015. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!