Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki ír neked valami...

Ha valaki ír neked valami vicceset, amit te nem találsz annak, illik legalább egy nevetős fejecskét visszaírni neki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem illik vagy nem illik kérdés. Ha nem tetszik a vicc, akkor megmondom, hogy " ez nem volt vicces" vagy " most nevetnem kéne?"
2015. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha bírom az illetőt akkor visszaírok neki. Ha nem akkor meg hasonlót írok mint az első :D
2015. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én azt szoktam írni, hogy "Hát ez szar volt :D"
2015. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az inkább bunkóság, ha azt mondod "most nevetnem kéne?". A humor szubjektív, mindenkinek más a vicces. Azért, mert te nem találod annak, attól a másiknak még van joga rajta nevetni.


Azzal nincs baj, sőt jó, ha veszed a poént azért és visszaírsz neki valamit. Vagy ha nem értesz egyet a viccel, akkor viccesen tudathatod ezt vele.

2015. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, még kommunikálni se tudnak normálisan az emberek, azt is meg kell kérdezni GYIK-on, hogy hogyan kell?
2015. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, még ezt is. De már vártam egy hozzád hasonló megmondó embert, aki beleüti az orrát valamibe, amihez nem lenne muszáj. Menj a büdös fenébe más kérdésekhez mutogatni a hatalmas e-péniszed, ha nincs jobb dolgod.
2015. aug. 1. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyen kérdést nem kellett volna kiírnod. De attól függ kedves vagy-e. Mivel én jófej vagyok mindig írok egy kis :) -t.
2015. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

A hazugság egy-két nagyságrenddel nagyobb illetlenség, mint nem nevetni olyasmin, ami nem is vicces.


És hát persze ennek a hazugságnak meg is van a büntetése, merthogy ha valaki elhiszi, hogy viccesnek találod és megszór egy rakás ugyanilyen vacak viccel, akkor az egy jó nagy szívás, hidd el. Hamar rá fogsz jönni tőle, hogy valamit rosszul csinálsz. :)

2015. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy eddig miért nem találtam meg ezt a kérdést! E-pénisz, ezt a szót kerestem.
2023. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!