Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem volt soha képzeletbeli...

Nem volt soha képzeletbeli barátom. Esetleg másnak se volt?

Figyelt kérdés
Soha nem volt képzeletbeli barátom nem is akartam, valahogy butaságnak gondoltam kiskoromban, meg átláttam a hülyeségeket, feltudtam mérni mi veszélyes mi nem, pl: felmászni az emeletes ágyra és a földre le cibált ágynemű/párna-ra ugrani, (megtörtént esett). Más járt hasonló cipőben? :D (Nem világrengető probléma csak furcsának tartom) 17/f
2015. aug. 3. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem furcsa ez a dolog, valakinek volt képzeletbeli barátja, egyeseknek pedig nem. Ha jól tudom többnyire azok szoktak "megalkotni" maguknak képzeletbeli személyeket, akikkel játszanak, beszélgetnek stb... akik nem nagyon tudnak kivel játszani, unatkoznak és ehhez hasonló gondjuk van...

Nekem volt egy ideig képzeletbeli barátom, most hogy visszagondolok rá elég viccesnek találom, hogy a nagy semmivel akartam biciklizni az utcánkban... :"D

2015. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mtke ***** válasza:
Nekem sem volt. Voltak IGAZIAK így nem volt szükség képzelgésre
2015. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt soha, de sokaknak volt, azok közül, akiket ismerek. Valahogy számomra olyan idegen, hogy egy nem létező valamihez beszéljek, és úgy tegyek, mintha élne.

20/l

2015. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak ilyen barátaim, de igaziak sem :(. Én a plüsseimmel beszélgettem és játszottam. Én így pótoltam ki az űrt :). 14/L
2015. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha eszembe se jutott hogy legyen képzeletbeli barátom, akkor se ha magányosnak éreztem magam. Szerintem irtó fura dolog, de nem gondolom hogy sok embernek volt vagy?
2015. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem se volt sose.
2015. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt, és nem is ismerek olyat, akinek lett volna. Pedig nagyon jól eljátszottam egyedül.
2021. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!