Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Miért szeretitek jobban...

Fiúk! Miért szeretitek jobban a természetellenesen viselkedő, divattal folyamatosan változó lányokat?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy beképzeltnek tűnjek, de én nem tartom magam csúnya lánynak. Ha külföldön vagyok (belga-magyar kettős állampolgár vagyok), a fiúk csak úgy lógnak rajtam és jó nőnek tartanak (15 éves vagyok), de ha visszajövök Magyarországba csak lányokkal szoktam találkozgatni. A fiúk meg se közelítenek. Míg belgiumban dícsérik az egyedi stílusomat, addig itt kinéznek engem csak mert a bűvös fekete-arany színpár helyett színes ruhákat is hordok és kedvelem a laza ruhákat is ( ez azt jelenti hogy ha szombat reggel elmegyek a boltba nem csőfarmerben megyek). Pedig a ruháim mind egytől-egyig márkás. Mondjátok meg mi a baj velem! Addig nem fogok barátot találni amíg be nem adom a derekam és a stílusom lecserélem a divatra?

2015. aug. 3. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet természetellenesen viselkedni? Meghazudtolják a fizika törvényeit? Osztanak nullával?
2015. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt szeretnéd hallani, hogy egyediséged már olyan hatványt alkot, hogy épp ésszel azt nem lehet felfogni és lehengerlő stílusod olyan megjelenést ötvöz, ami már nem e táji és csak igazán kifinomult ízlésű egyedek értékelik. Most fény derült a titokra és az egód is csak szárnyal!
2015. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Bár én nem vagyok se kettős állampolgár, se lány, de ugyanezt tapasztalom. Ha külföldön vagyok, szinte kisujjból megy a csajozás, az ismerkedés, Mo-n meg sose jön össze semmi.

Nem tudom mi a titka.

Én gondolkodok a költözésen egy olyan országba, ahol jobban be tudok illeszkedni.

2015. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elkeserito, de sajnos az a valaszom, hogy igen. sokan gondolnak, hogy pont ha bevegyulsz a tobbi divatmajom koze, semmi eselyed nem lenne kitunni, mert mindenki teljesen egyforma, de az evek alatt megtapasztaltam, hogy pont az ellenkezoje igaz, annyi kulonbseggel, hogy en fiu vagyok. amiota elkezdtem kovetni a divatot (kizarolag oltozkodesben), sokkal jobban erzem, hogy resze vagyok egy kozossegnek, es odafigyelnek ram, es sok lany is megbamul olykor-olykor. en is mondhatni jokepu vagyok, de ez magaban nem lenne eleg a mai vilagban (foleg idehaza)...
2015. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre jó példa a skála reklám. Ott volt egy csajszi, tök normálisan felöltözve, rohadt jól nézett ki.

Aztán átöltözik ilyen plázapitsás, rózsaszín, magassarkú borzadályba, és egyből húúúdeszéplett (a reklám szerint)... Szánalom. :)

2015. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!