Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem lenne a gond, csak...

Velem lenne a gond, csak szerintem idegesito, ha valaki vezetes kozben mindent kerdez?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem ertem, egyszer elmentem az egyik baratnommel vasarolni. En vezettem a mi autonkat, de o minden hulyeseget kerdezett, hogy jaj mi lett a kocsitokkal, hogy oldalt meg van karcolva, el akartam indulni, de megfeledkeztem a kezifekrol, es kijelezte az auto, rogton azzal jott, jaj most mi tortent, mi ez a hang, miert csinalja ezt, valtasnal nem tudtam rendesen "betenni" a 3ast, kilokte, o mar rogton, jaj mi volt ez a hang.

Masfel honapja van jogsim, meg minden stresszeli ilyenkor a vezetot(engem legalabbis), miert kell ezt meg ilyen hulyesegekkel tetozni?

22L


2015. aug. 3. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: megmondod neki, hogy figyelj, maradj egy kicsit csendben, mert figyelni akarok a vezetésre.
2015. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom kettőtök közül a barátnőd hordja a nadrágot, ha még annyit se mertél neki mondani hogy "ne zavarj mert vezetek" :D
2015. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. A kérdező is lány :D
2015. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha folyamatosan ilyen dolgokkal foglalkozik es ilyen jelentektelen dolgokat kerdez, csak idegesit vele.
2015. aug. 3. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
És nem marad csöndben? Akkor ne vidd el.
2015. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!