Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Ti nők mit...

Miért van ez? Ti nők mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi ronda, de eszméletlen jók a belső értékei akkor barátzóna, ha egy büdös mocskos tapló paraszt aki megalázza a nőket, veri őket, akkor ő az isten és ő belé szerelmes mindenki :) Nem sírás semmi ilyesmi csak kíváncsi vagyok, hogy ti nők miért csináljátok ezt.
2015. aug. 3. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez egy kicsit túlzás! Ha veri a nőket, akkor felőlem aztán lehet egy félisten, akkor sem állnék szóba vele!
2015. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez túlzás. Nekem sose jöttek be az erőszakos pasik. Már akkor elküldtem őket, ha csak mással szemben tapasztaltam/hallottam, hogy erőszakos megmozdulásuk volt. Ezen verbális erőszakot is értek, nem csak fizikait.

Én olyan választottam, akinek a külsejével teljesen elégedett vagyok (és nem egy kigyúrt majom, nem is modellfiú, tehát egy átlagos fiú, de az én szememben helyes) és úgy beszél velem, mint egy királynővel, nem erőszakos. Így is lehet, arany középutat találni és kész.

2015. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetnéd akkor ezt a kérdést is:

Miért van az, ha egy nő nem egy szépség, de kedves, okos, a belső értékei nagyon jók, de csak egy jó barát, de ha a nő a egy felpumpált műanyag csöcsű, üresfejű, plázacica akkor minden férfi belé van habarodva???


Szóval ne általánosíts. A legtöbb nőnek ha fizetnének sem kellene egy verekedős, erőszakos agybarom, lehet akármilyen gyönyörű férfi.

2015. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők egyszerűen gonoszak, összeesküdtek az eszméletlen belső értékekkel rendelkező csávók ellen! Csak az erőszakos állat suttyók kellenek nekik, minél taplóbb, minél butább, minél erőszakosabb, annál jobb nekik. Rohadt kis ribik! Mindjárt megyek is és megütök egyet!
2015. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellene agresszív pasi. Inkább halok meg akkor egyedül 8 macskával körülvéve :)

Ez igaz olyan pasira is aki nem tetszik. Lehet, hogy valaki kedves, aranyos, de ha nem tetszik, nincs kémia akkor inkább leszek egyedül. Nem azt mondom, hogy nekem csak helyes pasik jönnek szóba, de fontos a vonzalom. (nem tudom milyen kapcsolat lenne az ha rá sem tudnék nézni a páromra, mert a külseje taszítana).

2015. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél mindig elgondolkozom azon, hogy milyen frusztrált személy írta, s valójában milyen indítatásból. Mert kb. ezrével vannak fent itt az ehhez hasonló kérdések.


Amúgy egy kis pszichológia, és te magad is rájönnél.

Azok a mentálisan nem egészséges személyek keresnek maguknak domináns társat, akiknek gyenge az önbecsülésük (többek között). Először csak biztonságot látnak az erőben, majd gyorsan kialakul a társfüggés, és egy köpés csak a biztonságot nyújtó erő illúziója az erőszaktól.

Tanulság, hogy nem a másikben kell keresni a megerősítést, a biztonságot, stb. hanem magunkban. A párunkat meg csak önmagáért kell szeretni, és nem azért, hogy ezt-azt pótoljon az életünkben, amit általában képtelen is megtenni.

A párkapcsolatok nagy többsége ezen bukik meg. Különösen el kell gondolkodniuk azoknak, akiknek töb kapcsolatban is ugyanazok a problémák jönnek elő.


A fenti dologgal azonban egyáltalán nem azt mondom, hogy a nőkkel szembeni erőszakos viselkedés helyes, netán az nem az elkövető bűne lenne. Csak annyit mondok, hogy a párkapcsolatban sok egyéb mellett nagyon fontos az önismeret és az emberismeret.

2015. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!