Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagy nem?

Normális vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom , hogy normális-e, hogy nagyon úgy tűnik, hogy a 'legjobb' barátaim semmibe vesznek.Sokszor éreztem már így, hogy néha elvannak maguknak és én azt sem tudom mi a téma néha hármuk között....Vagy ha találkozó van, akkor is négyőnk közül inkàbb előrébb mennek ha sétálunk és engem meg kb.10 méterrel (ha nem több) odébb hagynak , mintha ott sem lennénk. Volt már olyan is, hogy ketten egy fiúval (osztálytárssal) találkoztak és nekem egy szót sem szóltak , majd végül észrevettem őket , hogy hárman együtt vannak, és nézték mint a 'borjú' amikor meglattam őket.

Sokszor flegmák is velem , és engem ez nagyon zavar.Olyan mintha én egy tapló lennék. Csak én mindent elviselek , mert állítsuk szerint 'nagyon szerény ' vagyok..


2015. aug. 3. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, általában így megy. Ha nekik van szarban a seggük, vagy valami kell tőled nekik, akkor bizony te vagy a legjobb haver, meg minden, de amúgy meg fosnak a fejedre. Meg kell szokni. :/
2015. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez van😬
2015. aug. 5. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!