Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyakori jelenség, hogy...

Miért gyakori jelenség, hogy ha valamit nem értek/hallok rendesen a telefonban, mert rossz a vonal vagy nagyon torz/halk és másodjára is rákérdezek,10-ből 9 ember ingerülten és idegesen mondja el ugyanazt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek türelmetlenek. Ismét elmondja, elkezd ordítani és akkor még a telefon is betorzít...

Egyébként ebből is le lehet mérni, hogy a hallássérülteket mennyire nem tolerálják/értik, tudom most nem erről van szó, csak a visszakérdezésről jutott eszembe.

2015. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is mondják hangosabban sokszor, csak idegesebben,úgy meg nem fogom jobban érteni. nyilván, ha már 3x-4x kérdeznek vissza, akkor már szerintem mindenkit kezd irritálni a dolog, de sokszor már elsőre felhúzzák magukat az emberek. ezt azért nem értem, mert ha külföldi telefonálóval játszódik le ugyanez, ugyanolyan hangnemben képesek reagálni az emberek. illetve fordított esetben én sem ordibálok.. nem tudom, ez milyen pszichológia :)
2015. aug. 4. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert idehaza idegbeteg a legtöbb ember. Létbizonytalanság van, nincs pénz ,nincs meló,nincs jövő, csesztet a főnök, lekezelő a boltos,packázik a hivatal,persze hogy rányomja mindenre a bélyegét a dolog.
2015. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen,lehet...nagyon rossz a közérzet így :(
2015. aug. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!