Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a kapcsolatokban az egyik fél jobban szeret?

Figyelt kérdés

Legyen szó barátságról, vagy szerelemről. Az egyik fél jobban szereti a másikat, jobban kötődik hozzá... és ezt a másik fél nem tudja teljes mértékben viszonyozni, mert egyszerűen nem tud többet érezni.


Tapasztaltatok már ilyet?



2015. aug. 6. 18:48
 1/6 anonim válasza:
Hát persze. Ez sajnos természetes dolog, és nagyon rossz, ha te vagy az, aki jobban szereti a másikat. Több ilyen érzésem is volt már, és az a tapasztalatom, hogy ha szerelmi dologról van szó, akkor ennek a kapcsolatnak idővel vége lesz, még barátok sem maradtok.
2015. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mellesleg nekem még nem volt soha olyan szerelmi kapcsolatom, ahol a barátnőm tényleg ugyanúgy szeretett volna, ahogy én őt. Két esetben én szerettem jobban, egy esetben meg ő engem. Nehéz kiegyensúlyozott kapcsolatot találni...


18/F

2015. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, de ha alapból az emberi kapcsolatokat nézzük, még barátot is nehéz úgy találni, hogy kölcsönösen bírjátok egymást.


Szóval a legjobb az lenne, hogy a másik fél mindig jelezné, hogy STOP. Én nem érzek annyit, s akkor nem lenne csalódás egyik oldalról sem.

2015. aug. 6. 19:18
 4/6 anonim válasza:
Story of my life
2015. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetek sajnos csak negatívan végződhetnek, mert mindkét félnek rossz így. A kevésbé szeretőnek lelkiismeret-furdalása lesz, amiért nem tudja viszonozni, amit kap; a jobban szerető pedig nem élheti ki az érzelmeit, mert teher lenne a másik félnek.
2015. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de ez elég könnyen kiszűrhető. Elég vicces lenne, ha valakik járnak és az egyik fél mond valami romantikusat, amire a másik rávágja, hogy STOP. Valami választ persze így is ad, de egy tapasztalt ember leszűri, hogy mi a helyzet. Az emberek nagy része manapság egyszerűen nem képes a másik megnyilvánulásait értelmezni.

Ha valaki pedig érzi, hogy a másik fél kevesebbet ad a kapcsolatba és ő továbbra is többet és várja a csodát, az sajnos mindig megszívja. Ez ilyen. Egy bankrablónak sem mondhatod rablás közben, hogy hívjon meg egy sörre, mert leesik, hogy ő épp ott mást akar. Ugyanez van az emberi kapcsolatokban, csak rengetegen észre sem veszik a jeleket. Ideig-óráig eljátszhatja valaki, hogy többet akar, de mindig kiderül a dolog.

2015. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!