Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a TOP 3 legunalmasabb...

Mi a TOP 3 legunalmasabb emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

1. egoista

2. unalmas , határozatlan, gyáva,

3. "bugyuta" ( nem akartam csúnyán fogalmazni)

2015. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%

1. szünetmentes fecsegés a semmiről

2. szünetmentes fecsegés akármiről

3. örök pesszimizmus, nyafogás

2015. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bunkóság, ostobaság, sértődékenység
2015. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezekkel találkozom naponta:

Negatív gondolkodásmód, panaszkodás, önsajnáltatás."Kattogás" a dolgokon. Mikor valaki képtelen túllépni apró sérelmeken, és az egész napját az teszi ki hogy ezt elpanaszolja másoknak. És folyamatosan csak magára gondol, az nemérdekli hogy másokkal mi van, de neki a legkisebb bajt s világgá kell kürtölni.

2015. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát hogy mi a top 3, azt nem tudom. 2 jutott eszembe


- olyan ember, ami semmire nem tud semmi érdekeset mondani, egy egész mondatot nem tud összerakni. például egyszer udvarolt nekem egy pasi, de nekem kellett beszélni helyette. egyáltalán nem az volt a baj, hogy félénk vagy ilyesmi (nem volt félénk), hanem, hogy mindenre azt válaszolt,a hogy LOL. (főleg írásban beszéltünk.) meg küldött 2 szmájlit. nem tudott összedobni egy mondatot, hogy: "tényleg? ez érdekes." (pedig nem vádolhatott azzal, hogy sokat beszéltem, vagy hogy nem arra válaszoltam, amit kérdezett)


- a másik az olyan ember, akit semmi nem érdekel. például volt olyan osztálytársam, aki mindent utált tanulni, de felnőttként is: semmi nem érdekelte, amiért erőfeszítést kéne tenni. semmilyen témában nem mélyed nem, semmi nem érdekli igazán, az a tipikus melegedni jár a suliba kategóriájú ember, pedig amúgy okos volt, csak mindent utált.


- a 3. talán az az ember, aki baromi beképzelt. van egy ismerősöm, aki úgy tudja előadni magát, hogy szóhoz sem jutsz a sok hülyeségétől. bár ez időnként szórakoztató.

2015. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

TOP1:

Aki mindig csak és kizárólag azt mondja, amit a másik hallani akar. Ennél szánalmasabb tulajdonság nincs is. Akárki akármit mond, ő mindig "ja szerintem is", "igazad van", "én is ezt gondolom", stb. Ezáltal elég nyilvánvaló, hogy az illetőnek semennyi önálló gondolata sincs.


TOP2:

Bort iszik, vizet prédikál. Ez az álszentség és kétszínűség netovábbja. Ilyen pl az olyan szülő, aki még 20 évesen is meg akarja akadályozni a gyerekét abban, hogy a párjánál aludjon, mert hát ő sem csinálta, miközben ő már 15 évesen nem volt szűz.


TOP3:

Egoizmus és feltűnési viszketegség. Nagyon idegesítő és unalmas az, aki nagyon egoista, és állandóan produkálja magát mindenki előtt, hogy minden második mondat róla szóljon. Tipikusan ilyen a Való Világ címen futó szenny a TV-ben.

2015. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 attisattis ***** válasza:

-megnézni a reklámot a TVben.

-váróteremben ücsörgés

-passziánszozás

2015. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 id. Géber Péter ***** válasza:
A hülye kérdések feltétele...
2015. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!