Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a legjobb baratnom?

Mit tegyek ha a legjobb baratnom?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom mindig elcsabitja azt a fiut aki nekem tetszik persze ezt nem szandekosan viszont nem tudom mit tegyek mert nem akarom elveszitemi de faj, hogy miatta mindig elvesztem akit szeretek vagy epp tetszik. Tudna nekem valaki tanacsot adni?
2015. aug. 8. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudnék. Ez nem barátnő, ne keresd a társaságát.
2015. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy neked tetszik a srác, akit elcsábít, akkor nem igazi barátnő.
2015. aug. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
O olyan,hogy mindenkivel facebookon ismerkedik es mindenkivel ugyan ugy beszelget. Jelenlegis van egy fiu aki tetszik es a gaz, hogy mindenben egyezik az izlesunk igy o is azt mondta a fiura,hogy jol nez ki. En soha nem hajtok olyan fiura aki neki tetszik vagy a volt pasijara se. Den most alakuloban volt a fiuval de aztan a baratnommel elkezdtek beszelgetni a csoportna amit meg egy haverunk csinalt es mindenrol elbeszeltek aztan utama privire mentek. Neha irigy vagyok ra mert o szep, vicces es kozvetlen masokkal. Miatta a legjobb haverom is haragszik ram mert o is szerelmes a baratnombe pedig igy harman a legjobbal vagyunk de baratnom mindig is fontosabb volt neki.
2015. aug. 8. 02:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tetszett egy fiu akkor tuti,hogy a baratnom kellett neki.
2015. aug. 8. 02:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Es a baj,hogy o ezt eszre se veszi es flortol a fiuval. Pedig tudja, hogy tetszik.
2015. aug. 8. 02:35
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha szereted, ulj le vele es beszeld meg. Es, ha o viszont szeret, megerti.:) arrol nem tehet, hogy valakit elcsabit, amugy.
2015. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd szokott tudni arról, hogy neked az aktuális fiú tetszik? Mert akkor valóban nem igazi barátnő, hanem egy önző görény. Csak mert igenis tehet róla, ha elcsábít valakit. Gyakoroljon egy kis önmérsékletet, és ne írogasson olyan fiúnak, aki neked tetszik!
2015. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!