Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a nőről?

Mit gondoltok erről a nőről?

Figyelt kérdés

Szóval most voltam lent a kisboltba vásárolni, volt bent egy 40 körüli nő aki épp délelőtt 9 kor végezte a nagy bevásárlást, de olyan körülményesen és ráérősen hogy az már felháborító volt, közben pedig már kint állt a sor a dög melegbe vagy 10 ember rávárt hogy haladjon már, de ő nem! Szép komótosan odasétált a szalámikhoz végigkérdezgette milyen ez milyen az, melyik a legolcsóbb, két szatyornyi cucc gyűlt össze mire végzett kb 25 (!) perc alatt egy kisboltban...

Egy hajszálnyira voltam attól hogy ne szóljak be neki, mit gondoltok erről?



2015. aug. 10. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Én is így jártam a múltkor egy nővel, aki előttem vásárolt. Az ilyen csak magára gondol, s lenézi a többi embert.
2015. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. Ha nem tetszik, megyek máskor/máshová.
2015. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez van. Vannak ilyen helyzetek. Azt, hogy kisboltban reggel 9-kor végzi a bevásárlást ahhoz senkinek semmi köze. Nem tudhatod, hogy miért ez az időpont jó neki. Azt, hogy sorra kérdezgeti az árakat az sem lenne, ha ki lenne írva rendesen mindenek az ára. Ha ki van írva nyilván nem kérdezi meg mi mennyibe kerül Az meg, hogy te neked sietned kell, ő miért siessen?
2015. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"ő miért siessen?"


Mondjuk mert 50 ember várakozik rá a dög melegben?

2015. aug. 10. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, idegesítő, de nem kell megvárni, biztos hogy van más bolt is a környéken.
2015. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Előbb ott volt, mint te, nem beállt a sor elejére. Akkor mit panaszkodsz?

Különben is mindenki azt vásárol, amire szüksége van. Nehogy már meg legyen szabva, hogy reggel nem szabad nagy bevásárlást tartani és kisboltban is csak kis vásárlásokat lehet intézni.

Persze, kellemetlen a várakozás. Majd máskor elmész másik boltba.

2015. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én téged nem értelek.

Adott egy nő, aki történetesen tudatos vásárló (szeretne minden információval rendelkezni, mielőtt dönt).


Adottak a körülmények, amiről ő nem tehet. pont akkor van ott 50(?) ember, + Te, amikor ő; meleg, hiányos tájékoztatás (ár, stb)


Adott egy közért, ami nem gondoskodik árnyékról, nem tájékoztat rendesen írásban....


És itt vagy te, aki helyben felfújod magad, majd belépsz a gyakorira, és levezeted a frusztrációdat egy "kérdésben".


Tök mindegy mit gondolok én vagy más arról a nőről, az a lényeg, hogy te nem tudod helyesen kezelni a stresszedet, és a konfliktusaidat. Minden más csak közjáték.


Az a lényeg, hogy mit tanultál az esetből. Én sem azért írok most, hogy ócsároljalak, hanem azért, hogy megmutassam, ezekből a helyzetekből mindig lehet valamit tanulni... pl. türelmet, toleranciát, rugalmasságot a fentieken kívül. Persze kényelmesebb hisztizni, csak éppenséggel felesleges.

2015. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Jajjjdebírom ezt a sok okosat amikor írják, hogy "mi közöd hozzá?" meg "minek siessen?" , de aztán ha velük történne meg ugyanez, nagy felháborodott stílusban kiírnák ugyanezt a kérdést :DDDDD Imádlak, gyakorikerdesek.hu! :D
2015. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem lenne ez a legnagyobb bajom. 40 fok meg jó 28-nak is.
2015. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

"Jajjjdebírom ezt a sok okosat amikor írják, hogy "mi közöd hozzá?" meg "minek siessen?" , de aztán ha velük történne meg ugyanez, nagy felháborodott stílusban kiírnák ugyanezt a kérdést :DDDDD Imádlak, gyakorikerdesek.hu! :D"


Megtörtént már, de nem írtam ki kérdést, sőt, nem is húztam fel magam. Egyszer elmentem máshová, máskor kivártam a soromat. És nem pattogtam, mivel felfogtam, hogy akkor ér rá, nem tud máshová menni, így ott vásárol, nem teheti meg, hogy akármennyit fizessen valamiért, ezért kérdezget. Ha nem ez lett volna, hanem egyszerűen lesz.rja, hogy mások is várnak, akkor sem tudok mit csinálni, ő volt ott előbb. Ha minden ilyen kis szaron felhúznám magam, már rég a bolondokházába csuktak volna.

2015. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!