Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűntudatom van miatta, mert...

Bűntudatom van miatta, mert én is lány vagyok, de utálok sok más lányt, pedig nem tettek ellenem semmit/nem ismerem őket? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
pl most is a twitchen láttam kettő lány streamert, én is sokat játszok de ennek ellenére nagyon utáltam őket. vagyis csak az egyiket. a másik tök normális volt, akit utáltam az szőke volt és ilyen tipikus divatmajom. és ez csomószor így van, hogyha valaki nagyon ilyennek tűnik nekem már rögtön utálom vagy nem is tudom hogy mondjam. nyilván nem bántom meg nem is beszélek vele, csak így a távolból taszít. de főleg ha egy játékban találkozok egy lánnyal akkor, mert rögtön arra gondolok tipikus attention whore, és csak a figyelemért, meg hogy menő legyen azért játszik, és hogy biztos egy plázacica ül a monitor előtt. (ismerek is személyesen ilyen lányt)lehet hogy azért van mert eléggé visszahúzódó és visszafogott vagyok, és automatikusan elítélem és utálom aki nem olyan? vagy miért? mert tényleg idegesít, ahogy olyan sok lányt utálok, mert nem akarom én sem... :( valaki járt hasonló cipőben? vagy van ötletetek miért van és mit tehetek ellene? :S próbálom mondani magamnak hogy de lehet nem olyanok, de nem tudom "meggyőzni" magam..

2015. aug. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes. Kielemeznélek. Van kedved? Írj rám
2015. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehetne hogy itt??vagy mit kell elmondanom ehhez? :S és tényleg ne értsetek félre én nem akarok ilyen negatívan hozzáállni más lányokhoz...csak valahogy mindig ez van. >_<
2015. aug. 10. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csodálom,hogy így vagy.
2015. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyhogy? te is voltál már így?
2015. aug. 12. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ellene mit tenni, mert lány vagy és a lányok utálják egymást. Téged is rengetegen utálnak, nyugodj meg.
2015. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
te én vagy. xD
2015. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD oké.
2015. aug. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!