Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Én frászt kapok azoktól, akik sík hülyék, de nagyon okosnak tartják magukat, és amikor csak tehetik, okoskodnak, de mindenki látja, hogy sok értelme nincs mert az illető hülye.
2015. aug. 12. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Engem inkább szórakoztat! :D

Nem érnek annyit,hogy felhúzzam magam,észérvekkel meg úgysem meggyőzhetők :/

2015. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Crisopher ***** válasza:
68%
Engem is idegesít, igen. Sajnos felhúzom magam rajtuk, pedig nem kéne, mert ész érvekkel úgy sem lehet őket meggyőzni. Engem az bánt, hogy ezek az emberek sokszor meg tudnak győzni amúgy normális embereket is, és ezért tartom őket kifejezetten "veszélyesnek" (nem a szó pejoratív értelmében). Sajnos ez tapasztalat. Persze, van akin átlátni, de van olyan, aki olyan mesteri szintre fejlesztette a hülyeség okos módon történő előadását, hogy ha nincs az adott témában, amiről beszél (márpedig ők "mindenhez" értenek), akkor nem tudod kiszűrni, hogy most totál badarságot fecseg, vagy értelme is van. De sokszor meg féligazságokra építkezik. Tényleg idegesítőek, nincs mit szépíteni rajta. Csak legalább ne lenne ragadós a butaságuk.
2015. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Engem is nagyon idegesítenek. Különösen az a fajta, aki úgy akar okosabbnak látszani, hogy másokat lehülyéz.
2015. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában csak mosolyogni szoktam rajtuk, akkor meg már kész szenvedés megállni a röhögést ha rá is kérdeznek, hogy min mosolygok. :D
2015. aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!