Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden fiúnak tetszem? Most ezt be nagyképűségnek vegyétek de olyan furcsa. Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Akár milyen fiút megismerek mindenkinek tetszem pedig szerintem egy tök átlagos lány vagyok, szerintük a belső sokat ér és nagyon jól ki lehet velem jönni és külsőleg meg azt mondják olyan vagyok mint egy baba, ez mit jelent hogy baba?? ugyan ez van másokkal is ..megértő vagyok segítek mindenkinek és lányokkal is ez van hogy többen én vagyok nekik a lelki barát stb...24 éves vagyok de az idősebbekkel is kijövök és szeretnek és én már tök rosszul is érzem magam hogy úgy mond folyton dicsérnek és én nem érzem magam ilyen jónak..:/fiúkkal is ez van hogy

2015. aug. 14. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

talalkoztal mar az osszes ferfival a vilagon es mindegyiknek tetszettel?


Es nem vagy nagykepu?


24 evesen meg ugy irsz mint egy 13 eves.

2015. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, jó dolog ha mindenkinek bejössz, velem ez úgy van, hogy bejövök azoknak akik nem tetszenek, de azoknak akik tetszenek nem, sőt, azoknak a csajoknak is bejövök akiket utálok
2015. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajna ez miatt sokszor már rosszul érzem magam, mikor nem teszek érte , nem harcolok ezért és ez se könnyű minden esetben........
2015. aug. 14. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért depressziós ne legyél az miatt hogy mindenki bír téged.... örülnék ha ilyen problémáim lennének...
2015. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
én örülnék ha minden csakjnak tetszenék
2016. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegény te... :D Hát figyelj, nem tudom, milyen érzés lehet, de próbáld meg élvezni és kedvesen, higgadtan kezelni. Jó dologként fogd fel, ne teherként. A belső tényleg sokat számít, biztos különleges kisugárzásod van.


Amúgy honnan tudod, hogy mindenkinek tetszel a környezetedben? Mármint, mindenki bevallja, vagy bepróbálkozik vagy mi, mert az elég ritka.

2016. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!