Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csókolózni akarok (? )

Csókolózni akarok (? )

Figyelt kérdés

Lánnyal vagy fiúval. Mit tegyek?

13/L Borsod megye.



2015. aug. 17. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt majd biztos akad jelentkező, ne aggódj.
2015. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg a lofaszt :D
2015. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%
Menj bulizni:)
2015. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13 évesen menjen bulizni. Igen...

Mit tegyél? Várjál még pár évet és legyen egy normális kapcsolatod, ott majd csinálhatod.

Mellesleg nem olyan extra, elhiheted.

2015. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%

várj meg par évet....en vagyok 14 es meg nem csókolóztam.

eljon annak is az ideje

2015. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

A buli amúgy tényleg jó ötlet.

Egy este elmentem "bulizni" (kinek mi a buli, inkább azt mondanám, hogy egy slam est után beugrottunk egy kocsmába), és egyből lett volna lehetőségem csókolózni, egy lánnyal (aki amúgy barátnőm legjobb barátnője, szóval közvetve ismerem), és bár amúgy abszolút nincs ellenemre, hogy megcsókoljak egy lányt, nem mentem bele. Pedig felmerült bennem, töprengtem is rajta, de végül nem. Talán ha lett volna bennem annyi alkohol, hogy legyen hozzá hangulatom, meg ne féljek - mert igen, belátom, féltem egy kicsit, mert még sosem csókolóztam - akkor valószínűleg simán benne lettem volna. Mert szép lány volt, szimpatikus lány volt, kíváncsi voltam, de a gátlástaim megakadályoztak. Nem szeretnék részeg lenni, de legalább becsiccsenthettem volna, hogy feloldja a gátlásaim, hisz annyit ittam, legalább minimális hatása lehetett volna, túl jól bírom az alkoholt. :c :D

Ez csak egy kis indokolatlan kitérő volt, sorry. :D

Szóval ja, menj buliba, ha smárolni akarsz, vagy várj, míg nem jön valaki, akit szeretni fogsz, és ő is téged, bár ez nem garantált, hogy mostanában lesz.

Vagy szervezd be - ha van - egy hasonló vágyakkal, és leszbi hajlamokkal (nem feltétlenül, csak érted, hogy bennelenne :D) rendelkező barátnődet.

14/l

2015. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Esküszöm lehidaltam, ahogy elolvastam ezt az utolsó hozzászólást. Nem várok ezentúl semmit ettől a világtól. 19F
2015. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült?👀
2020. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!