Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan terveztek előre fejben?...

Hogyan terveztek előre fejben? Mindig csak egy jövőt láttok magatok előtt és a változtatást sok gondolkodás előzi meg vagy egy nem várt történés?

Figyelt kérdés

Velem az a probléma, hogy egyszerre is képes vagyok látni az adott körülményekből (anyagiak, idő, stb.) adódó lehetőségeket.

Vizuális típus vagyok, azaz pl. négyzetekbe rakhatom, majd sorba rendezhetem a dolgokat, amit tenni kellene. A probléma az, hogy ahhoz hogy eldöntsem melyik lenne a helyes, ahhoz sokkal több kérdést kell megválaszolni, pl. fogok-e x hónapban 100 ezerrel többre szert tenni. Emiatt nem tudom eldönteni melyik vonalon maradjak, mert beletörődhetek a jelenlegi körülményekből következőbe is, de fektethetek energiát egy másik megvalósításába is. Hogyan lehetne egyszerűbben elhatározásokat hozni?



2015. aug. 19. 10:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Ráparázol a jövőre. Tanulj meg spontánabb lenni. Persze gondolj bele, hogy "Vajon hogyan fog alakulni.", de hagyd a dolgokat maguktól kialakulni. Ha az elképzeléseidnek élsz, sosem fog semmi meglepő érni téged. Légy laza, és csak haladj előre az idővel, aminek kell megfog történni!
2015. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most épp ott tartok,hogy tudom,mit szeretnék,és,hogy melyik lesz a kettő lehetőség ami közül választhatok,de addig van még fél évem. Az egyiket jobban szeretném,de ha nem jön össze akkor a másik is ottvan,mint lehetőség,és nyilván a következő fél évemet nem fogom görcsösen erre szánni,hogy non-stopban azon agyaljak,merre tovább,melyik legyen a kettő közül. Addig is élem az életem,és figyelek minden lehetőséget,nyitott szemmel járok :) neked is ezt tanácsolom.
2015. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre egyszerű a válasz!

Arra a lehetőségre kell ráhajtani, ami a "többet igényli"!

Ha összejön, akkor első osztályon utazol egy szép egzotikus vidékre... ha nem, akkor másodosztályon, Zalakarosra! ;)

2015. aug. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!